reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Czesc dziewczyny!
Jak sie miło i pozytywnie na naszym forum zrobiło  ;D
Ja dziś byłam na kolejnym nakłuciu. Tym razem doktor odbarczył Maluszkowi pęcherz i jeszcze amniopunkcje zrobil. Całe szczęście przy jednym wkłuciu ufff :) Niemiłe te wkłucia... Dzidziaczek żyje i jak na swój stan ma się całkiem całkiem. Co raz bardziej staram się wierzyć że się uda i że Maluszek wytrzyma do założenia cewniczka a potem to już będzie tylko co raz lepiej...
Co prawda nie wiem czy powinnam jeszcze być na tym forum, bo lekarz powiedział że ciąże zakończą mi cesarskim cięciem pewnie sporo przed terminem... A i tak z pomiarów USG ostatnio termin mi się przesunął na 1 września bo Synuś jest duży. No ale mam nadzieję że mnie nie wygonicie ;)
Pozdrawiam i trzymajcie się.

Witam,
właśnie weszłam na to forum poszukując informacji na temat wad układu moczowego płodu... mój maluszek ma teraz 21 tygodni i lekarz stwierdził u niego zaburzenia oddawania moczu... zalecił wprowadzenie szanta przez mój brzuch, ale mam jeszcze tydzień na podjęcie decyzji... szczerze powiedziawszy jestem przerażona nie wiedząc jak to wszystko może się zakończyć... to moja pierwsza ciąża i strasznie się boję...nie mam wprawdzie terminu na wrzesień ale zauważyłam że tu ktos poruszył temat uropatii zaporowej, może możecie mi pomóc jeśli ktoś już przechodził przez takie samo piekiełko jak ja teraz... muszę zaznaczyć że mieszkam w Anglii więc jest to dodatkowo bardziej skomplikowane...a co mnie najbardziej przeraziło to to że lekarz zaproponował mi przerwanie ciąży ale mam nadzieje że nie ma takiej konieczności w takich przypadkach... proszę o jakiekolwiek informacje jeśli ktoś był w podobnej sytuacji... pozdrawiam
 
reklama
ja tez jestem z thurrock i szukam znajomych. napisz na priv jesli jescze mieszkasz w thurrock.


Martusiu, Joanno...no niestety ta paczka mi juz bokiem wychodzi...obiecałam sobie ze to był pierwszy i ostatni raz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...
Mój szanowny maż przez to że musiał się trochę natrudzić z przywiezieniem jej (z Londynu do West thurrock) - i niestety nawet nie zajrzał do torby postawił ja w kuchni i nic z niej nie wyja...nawet do lodówki nie włożył...pewnei wszystko szlag trafi...to jest właśnie odpowiedzialność mojego meza....ehhh szkoda słów :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Martusiu zazdroszczę ze już złapałas mocz Sandruni...jak Ty to zrobiłaś?? ja muszę julce złapać...już 4 razy próbowałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, ale jak ona siedzi z tym woreczkiem przyklejonym to ni chce sikać...tylko jakoś wstrzymuje...Jak to zrobić???:confused:

Joanno z Julki brzuchem juz lepiej od samego rana były już 4 kupale, więc brzuszek sie mięciutki zrobił i chyba przyniosło jej to ulgę :tak::tak::tak:

Tuniu ale miałaś z tym prądem..:szok: u nas nie było tylko przez pare godzinek...
Kochana mam nadzieje ze wszystko z ta operacją się uda i potem już bedzie tyylko dobrze!!!!!:tak::tak::tak:

Buziaki dla Wszystkich Mam i Dzieciaczków
ide robić dalej obiad...
papa
 
Do góry