reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

ja juz czuje lekkie bulgoty i nie sa to jelita lalala :D
ale mnie ucieszyly, mowie Wam!!

pogoda istnie wiosenna, slonca nie widac i spac sie chce bardzo.
okna juz pomyte?
jestem przerazona bo z porzadkami jeszcze w lesie
sprobuje cos zadzialac dzis po pracy

jak sie macie?



 
reklama
no właśnie ja od samego ranka powolutku sprzątam mieszkanko. Bo trochę się zapuściło...
Ale okna zostawiam mężowi.
Wczoraj było takie piękne słońce u nas, a dziś... jakby jesień się zbliżała a nie wiosna.
I rzeczywiście nastroje smętne i senne...
No nic, trzeba wziąć się w garść, jeszcze łazienka została i jakiś obiadzik trzeba wykombinować :)
A wczoraj byłam na bardzo niezdrowej, ostrej ale przepysznej pizzy. I nie żałuję ani kawałka :)
I zjadłam tyle ile mąż, czyli baaardzo dużo  ;D
pa
 
no wiesz, w każdej książce piszą żeby nie sięgać czegoś z górnych półek, nie wieszać firanek itp. Sądzę, że taka "gimnastyka" jak mycie okien też nie jest najlepsza dla ciąży.
A poza tym jest to dobra wymówka ;)
 
slyszalam, ze moze sie lozysko odkleic
moja mama mowi, ze do roku po porodzie tez nie wolno pracowac w gornych rewirach ze wzgledu na wiezadla czy cos tam
zeby na starosc narzady nie wypadaly
wiec z jednej strony lozysko a z drugiej wiezadla

mąż mi juz nawet posciel ubiera i wieksze sztuki prania wiesz, zebym ciezaru na wyprostowanych rekach nie dzwigala
 
A ja myłam okna ale mam tylko takie balkonowe, wiec tyle samo da dole do umysia co u góry.
ale tylko jedno umyłam
reszte zostawiam, dzięki za przypomnienie o znakomitej wymówce ;D może czegoś jeszcze nam nie można??
Mój maz i tak jest bardzo pomocny ale może jeszcze o czyms nie wiem ;D
 
8) hehe, nie obieram tez ziemniakow (chociaż mam rekawice) bo sie mąż toxoplazmozą przeja,l a ja nie nalegam :D

no i oczywiscie nie mozna mi nic do jedzenia odmowic hihi
 
Powaga? ale co te ziemniaki są zarażliwe czy co?
Z tym jedzeniem, to juz stosuje, mąz zorientowany i dba bardzo o przysmaki dla mnie ;D
 
reklama
A ja normalnie umyłam wczoraj wszystkie okna, wyprałam firanki i wieszałam. Potem ciąg dalszy sprzątania... Ktoś to musi zrobić.
Z tymi oknami to trzeba uważać bliżej końca, ale na początku jak wszystko jest w porządku to nie ma co przesadzać. Trzeba bardziej uważać na dźwiganie cięższych rzeczy, ale to mi też się zdarza, bo nie mam wyjścia.
Dzisiaj też mam wolne, ale zaraz jadę z samochodem do naprawy. A potem jeszcze warzywka kupić na grecką.
Wczoraj byłam u ginia, dzidzia ładnie rośnie, trochę leniwa jest, ma już jakieś 8 cm, główkę dało się dobrze zmierzyć i wychodzi jak ostatnio jakieś 5 dni starsza. Fałd karkowy w porządku. Cytologia mi wyszła super. Testu potrójnego nie robię, chociaż ginio ma swoje zdanie, ale nie muszę się z nim zgadzać.
 
Do góry