reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=5909&alt=54

chodzi o bardzo prawdopodobne, potencjalne zanieczyszczenie ziemi odchodami kota

w tym artykule tego nie ma, ale gdzies widzialam statystyke zarazen i osoby uprawiajace ogrod bez zabezpieczen byly na drugim miejscu po spozywajacych surowe mieso

od wczorajszego dlugiego spaceru mam lekkie skurcze i bóle nawet gdy siedze i boje sie, ze sprawa moze skonczyc sie szpitalem
na razie wcinam nospe i obserwuje
a dzidzia kopie :), tym razem nawet maz mial przyjemnosc to odczuc :)
 
reklama
Dzięki Shamsa :)
wzięłam sobie to do serca i z usmiechem na twarzy polece kupić rękawice do pracy w ogrodzie ;D
Pomimo tego, że ja tokso już miałam (co dowiedziałam sie po pierwszych wynikach ciążowych) wolę nie kusić losu.
Ogródka nie odmówie sobie ale rękawiczki będa zawsze ze mną, co mi szkodzi...

jeszcze tylko 9 dni do USG 3D ;D ;D ;D
i 9 dni do egzaminu nr2 :mad:

4 dni do egzaminu nr 1 :mad:
 
Święta, święta... i po świętach...... nareszcie ::)

Dzisiaj już w pracy, niedospana, bo Leszek kilka razy w nocy się budził... :(
Święta nie były dla mnie zbyt miłe i cieszę się, że w końcu minęły.
Słoneczko ślicznie dzisiaj przyświeca, ale dlaczego jest tak mroźno???
 
Dzien dobry :)

U nas tez ladne slonce, ale zimno, rekawiczki znowu poszly w ruch niestety. Mialam nadzieje wrzucic je na dno szafy i nie ogladac do pazdziernika, ale sie nie dalo.
Moze to i lepiej, bo to L4 ciagle chodzi mi po glowie, a jak bedzie zmino to nie szkoda siedziec w pracy.



 
Witam CosmoEwke :)

Ja tez nie mialam zadnych niefajnych objawow wczesniej. Za to teraz mam jeden znaczacy objaw, pilke jak do recznej doczepiona z przodu :D Smiesznie, niektore z nas nie maja takich wystajacych brzuszkow, ja mam wrazenie ze wygladam na 6 ty miesiac.
Zgram zdjecia i pokaze, mnie samej trudno uwierzyc.
 
cześć dziewczyny,
witam po świętach, ja też już cieszę się, że PO świętach... u nas święta zawsze bardzo męczące, bo trzeba odwiedzić moich rodziców - 170 km, później mężula - kolejne 150km i tak w trzy dni trzeba się najeździć, napodróżować i z odpoczynku nici.
Prawdę mówiąc wolę moją spokojną codzienność od takich wrażeń. W drugi dzień świąt moja teściowa obchodziła imieniny, przyjechała więc cała rodzina, ok. 20 osób z czego średnio 10 cioć ze swoimi złotymi radami... rozumiecie jak się męczyłam, prawda?
No ale już w domku, w swoim wygodnym dużym łóżeczku, dziś spokojne i zdrowe śniadanko...
tak mogę "ciążować" do końca ;)
papa, pozdrawiam :)
 
No nie zazdroszczę Świat ale jak to mówią zawsze mogło być gorzej :)
nasze Święta były wyjątkowo spokojne i miłe.

dzisiaj mnie cały dzień bolała mnie głowa, wcale nie fajnie...
wzięłam sobie teraz tabletkę bo zaczęło bardziej boleć czekam własnie na efekt.

Jutro ide do gina ;D




 
Przestała bańka boleć ;D

Kupiłam na allegro fajna piżamkę dla maluszka ;D ktoś przywozi z hiszpanii są śliczne te piżamki (jest większy wybór) takie sweety.
 
reklama
Cześc dziewczyny,
długo mnie nie było - praca, święta... (były super :( - włamali sie moim rodzicom do domiku letniskwego i mój mąż z moja mamą i siostrą spędzili całą niedizelę na sporządzaniu protokołu policyjnego, a ja przy garach).

Brzuch mi znowu urósł. Poprzedził to dwuniowy bólek w pachwinach - jestem pewna że to te więzadła.

Ale to co mnie martwi to moje cycki (nie lubie ich). Są ogromne. W trzecim miesiącu miałam nadzieję że już nie urosnął a one w zeszłym miesiącu (bo zaczęłam już 5 miesiąć!) znów się powiększyły. Są juz tak ciężkie że trudno znaleźć stanik który je dźwignie. Mówię wam - katorga.
Poza tym wyśmienicie. Od kilku tygodni mam nawet jakis przypływa energii.
W piatek idę do Dudarewicza - nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam miłe Panie.
a
 
Do góry