reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
czekamy:tak::-)
a co innego nam pozostaje:-p

Joanko, a co Ty teraz porabiasz kochana:confused: bo przez moją nieobecność przez 8 mies. dużo się tu zmienilo i parę spraw mnie ominęło:tak:

Asiu, zaraz dostaniesz mój tel na priva i jakbym mogła, to ja do Ciebie też chętnie:tak: bym zaesemesowała:-). GG tez sobie założę:tak:
Kto jeszcze chce:confused: Numer telefonu dla chętnych:tak:

Kinuś, tak to bywa z tymi planami:tak:. Szkoda, że nie spotkasz sie z dziewczynami, ale przynajmniej nie będę czula się osamotniona, że Wy prawie wszystkie w Krynicy a ja nie:tak:
 
czekamy:tak::-)
a co innego nam pozostaje:-p

Joanko, a co Ty teraz porabiasz kochana:confused: bo przez moją nieobecność przez 8 mies. dużo się tu zmienilo i parę spraw mnie ominęło:tak:

e, nic takiego. Czekam, aż Krzysiek podrośnie by móc realizować się też w roli belfra ;-)
Póki co, pozwolę zgredkowi przytluać się do maminego boku całodobowo jeszcze roczek. Za rok wyfrunę z pieluszkowych czeluści :rofl2::-D
 
Monia juz wyslalam na siebie namiary:-)do Ciebie na priva:-)

Joanko ja tez zamierzam doprezdszkola Jule poslac w przyszlym roku a sama albo pomysle o firmie albo gdzies sie zalapie jak znajde cos konkretnego oczywiscie.Tylko mam nadzieje ze przyjma Jule bo pierwszenstwo maja rodzice pracujacy:-(
 
e, nic takiego. Czekam, aż Krzysiek podrośnie by móc realizować się też w roli belfra ;-)
Póki co, pozwolę zgredkowi przytluać się do maminego boku całodobowo jeszcze roczek. Za rok wyfrunę z pieluszkowych czeluści :rofl2::-D

Ja tez mam nadzieję, że może za rok:tak:. Choć nie powiem, dobrze mi w domu:tak::-). Jakaś taka leniwa od urodzenia jestem;-):-D. Może jeszcze nie wrócę... Dziś na 100% nie moge powiedzieć...


monia, ja chcę :tak: i GG też


Kinuś, proszę bardzo:-)


Monia juz wyslalam na siebie namiary:-)do Ciebie na priva:-)



Asiu, poszło w obie strony:tak::-)
 
Monia juz wyslalam na siebie namiary:-)do Ciebie na priva:-)

Joanko ja tez zamierzam doprezdszkola Jule poslac w przyszlym roku a sama albo pomysle o firmie albo gdzies sie zalapie jak znajde cos konkretnego oczywiscie.Tylko mam nadzieje ze przyjma Jule bo pierwszenstwo maja rodzice pracujacy:-(


no i dalego ja wpisze, że już pracuję, po staraniu się o miejsce w dwóch przedszkolach wiem, ale ciii, że dyrekcja nie weryfikuje danych. poprostu wklepuje do kompa i komp generuje listę dzieci.


a Między Bogiem a prawdą jest tak, że zamiary mamy zbożne, chcemy pracować od września. A że kretyńskie nabory do przedszkoli są do marca, to co poradzić ?:eek:

Moniu, jakbym mieszkałą w takim uroczym zakątku jak Ty, też pewnie rozkoszowałabym się lenistwem ( u mnie rózwnież wrodzonym ) na całego.
uwielbiam góry, górki i pagórki :-D

Spadam z młodymi na wycieczkę.
Jedziemy spotkać się z tatą bąbli w pociągu :-D

Piotrek jeździ do pracy pociągiem, bo tak się fortunnie złożyło, ze stacja PKP Wrocław Psie Pole jest 15 minut piechotką od domu, a stacja Wrocław Mikołajów pod firmą Piotrka.
My pojedziemy na pociąg autobusem przez cały Wrocław, wsiądziemy jeden przystanek przed Mikołajowem, czyli na Dworcu Głównym i kiedy Piotrek wsiądzie poprosimy o bilecik do kontroli :-D

Pa Mamusie :-)
 
reklama
muszę już uciekać, mąż dzwonil, że już jedzie:tak::-);-)
a chciałam jeszcze poczytać:baffled:

pa, pa i dobrze, że znowu jestem.

a o tym, dlaczego mnie nie było napiszę innym razem i nie tu, bo boję się, że całe forum będzie się ze mnie śmiało:zawstydzona/y:

pa pa
 
Do góry