reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
A u nas znowu zagoniony weekend. Tym razem w Łodzi odbywają się Targi Zoologiczne "Pet Fair", na którym pokazujemy nasze koty z Cat Club-Łódź (przegląd ras). :)

Edit napisałam do Ciebie na priva. :)

Blanus oczywiście jak tylko kociaczki będą zaraz będziemy pstrykać fotki. ;D Już zaczynamy się stresować i wyczekiwać porodu... oby tym razem było wszystko w porządku... żeby nie powtórzyła się sytuacja sprzed roku... trzymajcie kciuki jak możecie. :)

Jestem teraz przez to wszystko totalnie zakręcona i zamotana... Do tego izolowanie w mieszkanku dwóch miauczących kotów - ryjkowej panienki i dorastającego kocurka... niezła zabawa. ;)

Uciekam spać, bo już mam dosyć (pobudka przed 6 rano i kilka w nocy)...
 
HEJ! Jestem Marta.mój dzidziuś też urodzi się we wrześniu!mogę do Was dołączyć?
Pozdrawiam wszystkie panie! ;)
 
Witaj Marto. Będzie nam bardzo miło. Im więcej tym przyjemniej. Dzisiaj trochę tu pusto. Pewnie dlatego że super pogoda i weekend, ale zazwyczaj jest tu wesoło. Napisz nam coś o sobie jeśli masz ochotę. Ja też wpadłam tu tylko na chwilkę bo zaraz będziemy mieli gości.Nie zniechęcaj się.

No to miłego wieczorku, pa pa. Może jeszcze zajrzę ;) ;)
 
Dzien dobry kochanenkie,

Troszke mnie nie bylo bo chorowalam dosc przewlekle. Nie obylo sie niestety bez antybiotyku. Na szczescie to juz za mna, choc tydzien spedzilam w pozycji horyzontalej. Nie polecam ;)
Piekny mamy dzis poranek wiec dzien tez pewnie bedzie goracy. Zycze udanej niedzieli w rodzinnym gronie. :D
 
Czesc Brzuchatki!!! jak tam weekend? Napisalyscie znowu pare stron od mojego ostatniego wpisu.Mam chwilke i musze cos tez napisac no nie.Przede wszystkim witam nowa forumowiczke.Witaj Marta!!! Mam nadzieje ze nie zrazilas sie co do tego ze nie ma nas czesto .To chyba faktycznie przez te pogode.Sloneczko tak ladnie swieci ze nie sposob usiedziec w domciu.
Anija ciesze sie ze juz wyzdrowialas.To nie wesolo szpikowac sie antybiotykami.Ale jak nie ma wyjscia co co poczac?
Ja mialam pracowity tydzien.Wczoraj troche chyba przesadzilam bo wieczorem mialam tak wydety brzuszek jakbym miala juz do porodu jechac.Macie tez czasami takie bole w okolicy pachwiny po dluzszym chodzeniu? Ja czasami jak usiade po pracy to trudno mi wstac i isc tak mnie biodra bola.Musze troche przystopowac,ale tyle pracy przy budowie ,a chce zdarzyc do konca wrzesnia! Ciekawe czy mi sie uda?! Wiecie jak juz teraz mnie ciagnie do swojego?Masakra.Ale was nudze ta moja budowa co? Dobra koncze.Milej niedzieli zycze Wam kochane.Ja dzis jade na urodzinki do mojej macochy.Ciekawe jak bedzie.Mojemumezowi za bardzo sie nie chce.wczoraj pracowal do pozna,dzis byl na rano w pracy ,teraz sie polozyl i nie wiem czy go dobudze za godzinke.Na razie postaram sie napisac cos wieczorem.Do zobaczyska.papapapa
 
czesc:*Bardzo mi przykro z powodu Waszego Areczka...ale wiem tez ze sama musisz sie z tym uporac..
Odezywam się do Ciebie bo byc moze mnie pamietasz z poczatku a było to juz całkiem sporo..Nasz login to Ania i Gutek. Z tego co pamiętam to byłyśmy pierwszymi wrześniowymi mamusiami. Nie wiem dlaczego zajrzałam ponownie na tę stronę moze jakos zblizajacy Dzień Matki mnie nastroił...chyba niepotrzebnie bo ryczę jak bóbr.
Bardzo się ciesze ze bedziecie starac się juz w lipcu.
Ja muszę przejść serię badań do których się nie śpieszę.....poprostu boję się tak bardzo.
Jedno ważne głowa do góry i do przodu!!!Buziaczki i mnóstwo uścisków. Pozdrawiam . Ania ( Warszawa) :)
 
reklama
Ania od Gutka bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas, a tym bardziej ciesze sie, ze sie nie poddaliscie i trzymam kciuki za Twoje badania, i zeby sie jak najszybciej udalo :)
Nie boj sie, strach tak paralizuje... lepiej myslec, ze bedzie dobrze, a tak sie stanie!
B. mocno w to wierze i zycze Ci, zebys jak najszybciej przylaczyla sie znowu do grona Brzuchatek :)

Moc usciskow!
b.
 
Do góry