reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

A

Anik

Gość
No nareszcie mamy WRZESIEŃ.
Jak Bóg da na początku jesieni na świat przyjdzie mój najukochańszy BOBO.

Pozdrawiam inne wrześniowe babeczki.

Ania
 
reklama
Witam w gronie oczekujących mamusi. Ja mam już pięcioletnią córeczkę a teraz czekam na kolejnego babaska. Termin mamna 4 września. Trochę się boję bo ostatnio miałam problemy w ciąży i musiałam sporo leżeć. A poza tym jeszcze nie powiedziałam w pracy i to jest na razie najtrudniejsze zadanie przede mną. A jak Wy to zrobicie?
 
Witajcie kochane kobietki :D
Dzisiaj robilam sobie test i jestem w ciazy!
Wedlug moich obliczen termin mam na 24 wrzesnia.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i wszystkie wrzesniaki,te na swiecie i te w brzuszkach :D :D :D
 
witam! kilka dni temu byłam u ginekologa i potwierdził moje przypuszczenia - jestem w ciąży! To była niespodzianka i początkowo trochę się martwiłam, ale jak zobaczyłam na USG maleńki pikający punkcik (serduszko) to popłakałam się z wrażenia. Mój dzidziuś ma 7mm i urodzi się 1 września. To będzie moje pierwsze dziecko, więc z uwagą czytam wszystko co dotyczy ciąży... To takie dziwne...
 
No super kobitki że jesteście, bo czułam się osamotniona. Ja dowiedziałam się tuz po świętach o swojej upragnionej ciąży. Śmiejemy się z mężem że zrobiliśmy sobie taki prezent świąteczny (zresztą sama go to taki prezent poprosiłam). Byłam na USG i widziłam juz kropkę, ale było za wcześnie na serduszko. Idę teraz w czwartek zobaczyć czy serduszko ruszyło. Wg moich obliczeń termin mam na 3 września, ale mam dłuższe cykle więc może lekarz mi coś obliczy innego (ale pewnie będzie to między 3 a 7 września); dam wam znać jak tylko się dowiem. To też moje pierwsze dzieciątko i strasznie upragnione. W sylwestra płakaliśmy ze szczęscia z mężem.
Mam nadzieję że nie będziemy miały niemiłych niespodzianek i wszystkie dotrwamy do września, czego wam i sobie życzę z całego serca.
Ja powiedziałam tylko najbliższej rodzinie - w pracy nikt nie wie. Dla mnie zapowada się bardzo pracowity rok. Powiem im jak minie ten niebezpieczny okres czyli za jakieś dwa miesiące.
Pozdraiwam was serdecznie.
Piszcie jak się czujecie.
Ania
 
Witajcie wrzesniowe mamusie :D :D :D
Jak sie dzisiaj czujecie kochane?
Pozdrawiam i przesylam buziaczki dla fasolek :D :D :D
 
reklama
Widziałam dziś serduszko! Bije jak szalone. Mam na video i ciągle oglądam. Ja czuję się świetnie- lepiej niz przed ciążą. Wyniki ok. Życzę wam zdrowia a fasolkom siły.
Pozdraiwam
a
 
Do góry