reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
e tam to co myslę że da radę w końcu nic złego mu nie będą robić a on lubi jak coś sie dzieje wokół,uwilebia tłumy ;D

wczesniek nie miałam mozliwości go ochrzcić bo czekałam na moja siostrę i myślę że to chyba nie jest az tak późno widziałam dzieci przy chrzcie kilkuletnie ;)
 


u nas pogoda sie poprawila jest slonecznie ale nie za cieplo, Nikolasek grzecznie sie bawi, chyba wie,ze mama jest chora i tatus ma wszystko na glowie

co do spania to Niki gdzies od miesiaca zasypia o 19 po kapieli ,w nocy budzi sie tylko na herbatke a potem spi juz gdzies do 6 albo 7, natomias w ciagu dnia spi ok 1,5 godziny od ok 10- 11,30 czasami dluzej, a potem do wieczora bryka :)
 
Cze, izis i tunia bardzo mi milo jeszcze nie mialysmy okazji sie przywitac :D
Tunia nie tylko Ty jestes taka genialna, ale ja bylam bardziej "odpowiedzialna" i zaszalalam na 12 minut, 3 noce nie spalam (proznosc zostala ukarana).
wszystko bedzie ok, moja siostrzenica miala poltorej roczku na chcie i interesowalo ja w kosciele wszystko, a najbardzdziej siedzenie przed oltarzem i glosne komentarze calej sytuacji, a na koniec atak na reke ksiedza:) takze wszystko przed Wami, trzymamy kciuki :D
Martusiu mam nadzieje, ze Sandrunia dobrze zniosla podroz. Maja jak pojechalismy na komunie to przez 3 gtodziny darla sie wnieboglosy i uspakajala sie tylko na moich rekch. Przez co cala droge miala wyrzuty sumienia, bo sie filmow naogladalam o dzieciach ktore jezdza bez fotelika, brr... Teraz jest juz starsza i na razie nie powtorzyla tego numeru, pewnie z Twoja corcia bylo tak samo.
Baasia widze ze Niki spi i wstaje jak moja Pszczola, niestety nie moge jej oduczyc nocnego cycolenia. Zazdroszcze Wam tego chlodku, u nas taka parowowa, ze spac sie nie da.
Pozdrawiamy wszystkie Mamy i Wrzesniaki :D
 
Czesc babaeczki :)

Strasznie denerwuje mnie to siedzenie w domu ,nie moge sie ruszyc ani nic zrobic -to takie przytlaczajace :p
poza tym mlody szalal, teraz dostal butle i zasypia w lozeczku,a maz przygotowuje obiad i zabiera sie za prasowanie :)

misiako co znaczy wyboldowana ???

milej niedzieli wrzesnioweczki :)
 
Wspaniałą mamy dzisiaj pogode. Idziemy dzisiaj z Mikusiem na działeczke do teścia i bedziemy grilowac a Mikołajek bedzie pluskał sie w baseniku.

Wieczorem zostawiam go pod opieke mojej mamy i idziemy z Czarekiem na koncert z okazji Dni Stargardu wystąpi DANZEL, a wczoraj wystąpiła u nas Patrycja Markowska, ale nie poszłam bo byłam zmeczona po 10 godzinach pracy.

Spokojnej i słonecznej dzieli życzymy.
 
czesc babeczki ;D
wczoraj mielismy imieniny tesciowej, robilam za kelnerke ::)
ogolnie rodzina i znajomi dopisali, Milenka bawila kulturalnie gosci do pozna ;D
dzis ciag dalszy imienin, wizyta u moich rodzicow oraz festyn na glownym deptaku
zwany "świetem ulicy Panskiej"
znow beda orkiestry, szalamaistki, popisy tanca oraz pikniki rodzinne i degustacje
podpatrzylismy od Krosna pomysl na przyjazn z Wegrami, ktore organizuje wspaniale degustacje win wegierskich i kuchni
i bedzie cos wegierskiego ;D

Baasiu trzymaj sie bidulko, i szybko wracaj do formy
wyboldowana to chyba wytluszczona - od zaznaczania tekstu klawiszem "B" (ctrl+B) w edytorze

Misiako, jak cos chcesz poprawic to mozesz zedytowac swoje posty sama nie piszac erraty ;D

Gabi baw sie dobrze, fajnie, ze Wam sie uklada z Czarkiem :)

milej niedzieki laseczki ;D
 
cze Ineczko, dzieki za rade sama juz tez na to wpadlam, jak wiadomo czlowiek uczy sie na bledach i cale zycie ;D
nic sie nie martw, wyboldowana to nie zadna choroba zakazna ;D tylko pogrubiona :D
Pozdrawiam :D
 
reklama
Witajcie!

U nas - a w zasadzie tylko u mnie - mozna powiedziec, ze weekend nalezal do udanych.
Wczoraj mialam w Skierniewicach spotkanie klasowe po 10 latach. :) Ale fajnie bylo sie spotkac z wszystkimi ze szkoly sredniej. Bylismy bardzo zgrana paczka, dlatego spotkanko bardzo sie udalo. Ludzie niewiele sie zmienili, no i charakterki ciagle te same. :)
Niestety musialam zostawic na ten czas Dawidka, ale na szczescie byl ze swoimi ukochanymi dziadkami wiec pewnie nawet nie odczul, ze mnie nie bylo. ;) Zapewne to ja bardziej przezylam ta rozlake niz on. Jejku, jak ja nie lubie go zostawiac :(
W drodze powrotnej o maly wlos nie "zarobilam" 6 punktow karnych i 300 zl (za predkosc). ;) Ale na szczescie po raz kolejny skonczylo sie na upomnieniu :D Lapia mnie bardzo czesto, bo duzo jezdze, ale mandatow w zasadzie nie dostaje ;D Zawsze negocjuje ;)

Cos tu ostatnio bardzo pusto... gdzie Wy wszystkie jestescie?
Myslalam, ze tych niecalych 2 dniach bede miala co czytac, a tu tylko jedna stroniczka... :)

Milego wieczorku!
 
Do góry