reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Martusiu gdyby to były nerkowe sprawy, Sandrusia straciłaby apetyt i nie chciałaby pić. Tak jak mówiła lekarka to pewnie trzydniówka, a to niegroźna choroba. Zdróweczka dla córuni i spokojnej dzisiejszej nocki :)
 
dzien dobry!

u nas wszystko w porządku.

dopadly mnie nerki. cholera myslalam ze po ciazy to wodonercze minie ale jednak sie mylilam. boli jak @#%&*%$#%&. bylam u lekarza ale fryzjer jeden w ogole sie nie orientuje w niczym wiec w poniedzialek pojade do nefrologa oczywiscie jak zechce mnie przyjac. nawet na prywatne wizyty trzeba czekac w kolejce. najgorsze jest to ze mam 39 gorączki, nie moge oddychac, siedziec, lezec i do tego rzygam ja pier.... :p

Rozi kupa na zielono i w dodatku ze śluzem :p . zjadla w piatek i w sobotę miśkopta, oprocz tego chyba wychodza jej dwojki gorne jakby tego było mało ma katar, ale gdzieś dlaeko w zatokach czy cholera wie gdzie bo brzeczy ale z nosa prawie nic nie cieknie.jest marudna jak nie wiem co. caly czas laduje mi sie na rece a ja nawet nie moge jej podniesc.
chyba zeswiruje...
 
Mel, Auwo i Paris

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny, ja po weekendzie u tesciow jestem wykonczona i to wcale nie oni mnie zalatwili ;D ;D ;D ;D
Cos chyba jest w powietrzu jakis wirus czy cus??????, bo Maja tez zakatarzona i rozpalona, choc termotetr nic nie pokazuje :-[ :-[ :( W nocy nie spalam prawie wogole bo corcia plakala przez sen i strasznie furczala. Co godzine tez mnie cycala, wychodza jej dwie gorne dwojeczki to by tlumaczylo rozpalenie ale katarek?????? Mam nadzieje ze to tylko przeziebienie.
Przy okazji tesciowka odkryla, ze Maja smarka w chusteczke, normalnie w nia dmuchala ;D ;D ;D
Miyu no wlasnie gdzie uciekacie??? I jak wygladala ta wysypka, bo cos takiego Maja miala z 3 miesiace temu, Najpierw goraczka a potem wysypka, myslalam, ze to alergia, ale moze tio byla 3-dniowka???? ::) ::) Podobno przechodzi sie ja tylko raz w zyciu ::) ::)
Ide chyba spac bo jestem polprzytomna. Zycze Wam duzo ZDROWKA i spokojnej nocy. :-* :-*
 
Witam w niedzielny wieczorek.

Od piątku niemam przy sobie Mikołajka, bo moja mamuska zabrała go na kilka dni do swojej siostry, tak więc ja sie troszke w domku obijam. Wczorajszy i dzisiaj szy dzień spedziłam z Czarkiem na działeczce u teścia i strasznie spiekłam sobie twarzyczke, dekolt i brzusio ale to nic, bo ja bardzo lubie się opalać i potem podziwiać piekną opalenizne.

Za godzinke spadam do pracy na nocke, ale się wcale nie smuce bo lubie byc w nocy w pracy, jest bardzo zabawnie i mozna sie ponabijac z kilientów. Wczoraj też miałam nocke i siedziałm na kasie alkocholwej i przyszli trzej panowi, kupowali 11 flaszek i pytali sie mojej kierowniczki czy mogą sobie wziąc mnie do domku w ramach promocji. Uśmiałyśmy sie z Elwirą( moja kieroniczką) niesamowicie. O godzinie 5 przyszło też czterech panów i prawili mi tele kąplementów i było mi bardzo miło. Dobrze, że jestem tak opalona przynajmniej nie było widać jak sie czerwienie.

Chyba pora spadać zacząc sie szykowac do pracy, tak wiec uciekam i życze miłej nocki wszystkim.

Dobranoc.
 
reklama
Do góry