reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Czesc Babeczki :D :D :D
U nas paskudna pogoda, leje i 22 stopnie :p :p :p
O 10 wyruszamy do tesciow do Milowki, bo przyjechala siostra tesciowej z Niemiec z dzieciakami :D :D
Dzieki temu bede miala chwilke wytchnienia, bo wszyscy obskocza jak zwykle Majke, a ja sobie w tym czasie pobimbam, kawke wypije i takie tam rozne ;D ;D ;D ;D
Milego dzionka i troche sloneczka zza chmury :D :D :D
 
Witam!

U nas tez strasznie leje i jest zimnawo. Mikołajek właśnie poszedł z babcią po dziadka na stacje. Wnuczek przez trzy miesiace nie widział dziadka bo jak juz pisałam moj tato pracuje za w Holandii.

Pomóżcie mi wybrac jakis prezent na wesele bo 18 sierpnia ide na weselisko i niemamy pojecia z Czarkiem co kupić. Myślałam nad kąpletem śnoadanoiwym takim z kwadratowymi talerzami. Co wy otym myślicie. Mi sie osobiscie takie rzeczy podobają.

Czekam na jakieś fajne propozycje.

 
gabi ciezka sprawa :)
ja pamietam jak moja ciocia na swoim weselu dostala 10 czajnikow elektrycznych ;D ;D ;D ;D ;D
ja mam niestety ten sam problem bo nie wiem co kupic na chrzciny ;/
 
witam!

w kwestii prezentów nie pomogę bo sama zawsze mam problem.

ja pod niebiosa wychwalałam upał, ateraz mam kosmiczną deprechę :mad: nienawidzę deszczu, wiatru i szarości! niech wróci słońce!!!

a tak w ogóle od razu powiem dobranoc, bo nie daję rady!
 
Dobranoc Tuniu i miłych snów :)
Co do prezentu ja też nie do radzę, bo sama często mam z tym problem. My jedziemy 19 sierpnia na wesele do mojej kuzynki. I damy im po prostu pieniążki :D
Ja się jakoś wyjątkowo tym deszczem nie przejmuję. Pewnie dlatego, że jestem już po wczasach. A na moim 9 piętrze nawet w największą niepogodę jest ciepło ;) :)
 
Halo :D :D :D
Ja tez nie lubie deszczu, ale za upalami tez nie przepadam :p :p :p
Wymarzona temperatura to 25 stopni i sloneczko, pomarzyc dobra rzecz ;D
Wczoraj bylismy u tesciow i Majka upatrzyla sobie swoja 12 letnia ciocie Patrycje i razem fajnie sie bawily. Dostala tez w prezencie super komplecik z h&m na 86 ::) ::)
Dobry bedzie chyba dopiero w marcu, no napewno sie nie zmarnuje ;D ;D
Tesciowa mnie troche wkurzala, bo lazila bez przerwy za Majka i sprzatala, a jak ja miala na rekach, to tak ja trzymala zeby "przypadkiem" nie ubrudzila jej szyb albo lustra :mad: :mad: :mad:
Myslalam, ze Boguslaw Kaczynski to pedant, ale przy mojej tesciowej to kazdy wysiada ;D ;>:D
Zreszta to osobny watek, szkoda czasu i energii :p :p :p
U nas leje, a moj starszy ma stan zapalny w nodze w kostce i do tego boli go zab, wiec musimy robic teraz za jego nianki i to najprawdopodobniej przez caly tydzien:p :p
Chory facet to jest koszmar, a chory lekarz to horror ;D ;D ;D ;D ;D
Popoludniu zamierzam wybrac sie do empiku po lekture latwa, lekka i przyjemna "Samotnosc w sieci", bo na razie ambitna ksiazka mogla by mnie zabic ::) ::) ;D ;D ;D
Przyjemnego dnia kobitki i nie dajcie sie pogodzie :D :D :D
 
reklama
problem prezentu rozwiązany Czarek pojechał wczoraj na zakupy i kupił zestaw kawowy jest bardzo ładny ma taki delikaty wzorek mi sie bardzo podoba sama chciałabym taki dostac ciekawe czy młodym tez sie spodoba

dzisiaj tez u nas jest zimno ale przynajmniej deszcz niepada za godzinke jade z Mikołajem i z Cezarym do naszej znajomej wrócimy wieczorkiem,wykąpie mikołaja i pojde na noc do pracy

Miłego dzionka wszystkim życzymy.
 
Do góry