reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

hejka Wszystkim
jesteśmy nowe na forum.moja córcia urodziła się 01 września,ma na imię Ninka,ważyła przy urodzeniu 3160.
dzisiaj byłyśmy z pierwszą wizytą u pani doktor.mała spisała się bardzo dzielnie.jest wszystko OK.waży już 4040! no ale jak się siedzi wiecznie przy cycu...
pozdrowka dla wszystkich
justa i ninka:-)
 
reklama
Majeczko kuruj nam sie, kuruj.
Bidulka.
Zdrowiej Nam szybko
Spioszek z Majeczki.
Ehh...Antek tez tak kiedys spal:eek:
Teraz juz nie chce. Najpozniej 8:30 jestesmy na nogach.:-)

Edytko ja z cieplych dan rzuce tylko udka smazone,bo na tyle osob to bym musiala 2 gary rosolu gotowac:-D A nie kce mi sie:baffled:
Pokupowalismy banery,czapeczki,piszczalki i wszystko co sie dzieciom podoba;-)A co! Wkoncu to dziecieca impreza:-D:-D

Tescie pojechali zwiedzac inne miasto i chyba sama musze przytargac tone zakupow ze sklepu.
Tfu...sama z Antkiem. Chyba wezme sobie plecak,bo reklamowek nie uniose w zebach:no:
Na szczescie mezulek obiecal wczesniej z pracy wrocic.
Kazalam mu kupic rowerek dla Antka
Hihi wiekszosc naszych wrzesniaczkow je ma:happy:

No No Martusiu to poszaleliscie na zakupkach
Joanno Mk zycze owocnych zakupow i powodzenia u lekarza;-)

Joanko Krzys to Idelane dziecko:tak:
 
hejka Wszystkim
jesteśmy nowe na forum.moja córcia urodziła się 01 września,ma na imię Ninka,ważyła przy urodzeniu 3160.
dzisiaj byłyśmy z pierwszą wizytą u pani doktor.mała spisała się bardzo dzielnie.jest wszystko OK.waży już 4040! no ale jak się siedzi wiecznie przy cycu...
pozdrowka dla wszystkich
justa i ninka:-)

Justa witaj.
Ale z tego co piszesz dzidzia urodzila sie w tym roku??
Hihi nasze Wrzesniaki urodzily sie rok wczesniej.
Jestesmy mamy 2005:-)
W nastepnym dziale sa mamy 2006;-)
Ale z chcecia poplotkujemy sobie z Toba:-)
 
Hello

Piękna pogoda. Łukasz śpi Kuba z tata kopią dołki na działce, wiec ja mam chwilę dla siebie. Tzn tata kopie dołki a Kuba pojechał z nim żeby zaczerpnąc świeżego powietrza bo w domu już sie wytrzymac z nim nie da:no:. Byli rano w poradni ortopedycznej i gdybym ja tam była to oj....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pan doctor stwierdził ze to nic takiego.... dołozył tylko jeszcze jedno lekarstwo, kazał oszczędzac nóżkę i zwolnić Kube w przyszłym tygodniu z przedszkola:eek:. Zdjęcie rtg kazał zrobic za 10 dni :szok::szok::szok: po jakie licho tak późno???? A co do innych badań typu tomograf czy rezonans, są zbyteczne, według niego.... co z tego ze dziecko ma to trzeci raz w przeciągu 4 lat!?? I nie wazne skąd sie to wzieło, przejdzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Że też nie pojechałam z nimi do tego szpitala! Nie dałabym się tak zbyc.

Kurcze no i Łukasz się obudził, więc juz nic więcej nie napisze...

Miłego dnai mamuśki
 
Ci lekarze jak sa beznadziejni ja bym już nie wytrzymała i nagadała facetowi a jak ootem cos wyiniknie to wtedy powie ze .. poparancy

My już po zakupach a tymrazem moich w sumie mam mi kupila zaległy prezent na urodziny bluzke na obrone komplet bielizny sama sobie kupiłam buciki

daria ma chyba juz tyle tego ze nie wiem co jej kupywac
 
Cora spi to mam chwilke :-)

Chodzilysmy sobie kolo domku, po naszym chodniczku, a tu slysze jak cos piszczy i mialczy, rozgladam sie a tu malenki kotek taki szarobury dachowiec (wyglada na okolo 1 miesiac), przechodzi przez ulice i idzie do mnie. Pomyslalm ze sie mamie zawieruszyl. Pokazal;am Sandruni poglaskalysmy go i poszlam na przeciwko do sasiadow spytac czy to czasem nie ich maly koteczek, a onimi mowia ze jechal ktos autem i go wywalili na ulice i pojechali sku ...............y:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: jak mozna takie malenstwo wywalic :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: (ale nic mu sie nie stalo bo pewnie upadl na trawe, ktora rosnie na poboczu drogi) i wszedl do tamtych sasiadow na plac, a oni maja wilczura i go chycil w zeby, ale na szczescie tez nic mu niez robil. Szkoda mi sie go zrobilo, tak sie do mnie lasil i sie chowal, zebym go obronila i zeby mu sie krzywda nie stala. Wiec ja dobre serce wzielam go na plac dalam mu cieplego mleczka i tak sobie z nami zostal :-) Jak na razie bo nie wiem co z nimz robic czy oddac komus czy go juz zostawic. W prawdzie mamy 2 psy. Jeden Nico ten mniejszy (kundelek) nic mu nie robi tylko lazi za nim krok w krok i go pilnuje i nawet mleko z miski mu podpija, a ten wiekszy Lobo (alaskan malamut) to sie spekac chce jak go widzi. Boje sie zeby nic mu nie zrobil, Bo w sumie to mialby go na raz. No i takim oto sposobem mamy nowego lokatora w domu :-) :tak: :-)

Majciu duzo duzo zdroweczka dla ciebie kochana:-D :-D

justa_71 gratluje coruni. Ciesze sie, ze dobrze sie rozwija i ze ciagnie cyca :-) :-) Ale jak anineczka mowi my jestesmy mamy z 2005r :-)
Chetnie z toba popiszemy wiec odzywaj sie do nas :tak: :tak:
 
Ale jestem zła przez pół godziny pisałam do wsa wiadomosci i mi ja skasowało a chciałam napisac co u nas słychac i dlaczego rzadko tu zagladam. Dajcie mi troche czasu a zaraz nadrobie zaległosci. Ja poprosu nie potrafie sobie zorganizowac sobie czasu, chyba zrezygnuje z pracy.
 
reklama
Witajcie moje Kochane Babeczki

jestem na chwilkę... chciałam zobaczyć co u Was...

u Nas dobrze, tylko brakuje mi czasu na wszystko...a jeszcze teraz przez prawie tydzień nie miaąłm internetu, i nawet sobie do Was zajrzeć nie mogłam :(...

no ale w końcu mi włączyli teraz muszę nadrobić zaległości...

Całuski dla Wszystkich
 
Do góry