reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Gorąca kąpiel rozpulchnia skórę, ale też ją wysusza. (Poza tym szkodzi sercu).

Żeby włoski nie wrastały polecam robić często peeling.
Majandra - czesta goraca kapiel ale taka od wielkiego dzwonu czyli przed depilacja nie zaszkodzi..poza tym niezbedny jest balasam do ciala...a peeling, o tak:tak: -on potrafi zdzialac cuda - rozswietlic zmeczona skore twarzy a skore ciala zmiekczyc i - jak to powiem marketingowo - ujedwabnic:tak:...ale wrastanie wlosow zczesto jest sprawa wrodzona - komus albo wloski wrastaja albo nie...ale kosmetyka nie zawadzi!
 
reklama
Kasia aaaaaaa tam nie ma czego sie bac przy depilatorze. Z poczatku bedzie bolalo, golenie kiedys zajmowalo mi chyba z 3 godziny, bo robilam to na raty. Ale za kazdym razem bylo lepiej i lepiej. W sumie gole juz 3 lata depilatorem i nie wyobrazam sobie wrocic do zwyklej maszynki. Wlosy trzeba golic co pare dni i sa twarde i czarne i wogole nic fajnego. A po depilatorze czy wosku, golisz raz na pare tygodni, a i wlosy ledwo widac.
hruda juz powoli planuje powrot do tipsow, ale musze najpierw dokupic kleje i paczke paznokci, bo skonczyly mi sie moje rozmiary w pudelku.
majandra brawo!!!!!Kolejna, ktora sie nie boi depilatora!!!!!!

Co do goracych kapieli...UWIELBIAM takie i cholernie za nimi tesknie, bo mamy prysznic :/ Ale juz niedlugo!
 
Ja też uwielbiam gorące kąpiele,ale powoli od nich odchodzę. W ciąży nie mogłam takich brać.

Co do peelingu, to robię go systematycznie, szczególnie twarzy i powiem nieskromnie mam cerę jak pupcia niemowlęcia:-D:-D:-D (mąż może potwierdzić:tak:). Prócz tego często kładę maseczki.

A depilatora używam wszędzie, no oprócz głowy:-D:-D:-D
 
majandra, pod pachami tez?:szok::szok::baffled::baffled:
Ja raz uzylam i jechalam na pogotowie, bo mi krew nie chciala przestac leciec... Mimo lodu itp.

Ja mam depilator juz od czasow 8 klasy podstawowki, zwykly silkepil brauna, planuje kupic jakis nowszy model...
W ciazy mnie cholernie bolalo, wiec nie depilowalam...mialam golarke elektryczna...
peelinguje sie czesto, mam taki fajny z Dove, do codziennego stosowania, ale nie widze poprawy nic a nic...
Po ciazy znow zaczelam depilatorem golic, ale odzwyczailam sie od tego bolu.
a co do okolic bikini... mam wrazliwa skore baaaaardzo. Kiedy raz uzylam tam depilatora, zrobila mi sie wielka rana..taka w dodatku ropna...

a co do regulacji brwii..to uwielbiam to robic, a kiedy czuje ze cos odrasta tam gdzie nie powinno, od razu musze to usunac...


a co to jest to chemiczne? znaczy sie..depilator..
 
Majandra, to nie jest kwestia lęku przed depilatorem, bo przecież mam go w domu i co jakiś czas próbuję od nowa, z nadzieją, że może teraz będzie lepiej. Wiesz co, przy mojej wrażliwej skórze, bóle porodowe a depilacja - to były pikuś;-):-D

A tak w ogóle to właśnie pod wpływem twojego posta stwierdziłam, że - co qurcze, że niby tchórz jakiś jestem, czy co???- poszłam do łazienki, wygrzebałam mój święty depilator z silnym postawnowieniem, a tu... sprzęt nie działa. Skoro organ nieużywany zanika, to co się dziwić urządzeniu, że zaniemógł? Swoją drogą, ciekawe co mu dolega..?:baffled:

Hruda - poczekam cierpliwie. A jak wyglądają damskie golarki elektryczne? Czy są podobne do tych męskich?
 
Hehe jak mnie w szpitalu po porodzie moj lekarz (znany z glupich docinkow) zszywal bez znieczulenia a ja wylam to mi powiedzial 'Wy kobiety takie rzeczy robicie jak depilacja itp a TO was boli??!!":-D:-D

Hars-ma ten sam depilator..jak na tamte czasy mowili ze super bo ma nakladke masujaca ale nawet wtedy cholernie bolalo..nie wiem co musialabym miec za model..zeby bylo ok..chyba jeszcze takiego nie wynaleziono:-D

A ja jade tlyko na kremach dla dzieci i na oliwce...jak na wizycie u kosmtyczki sie pochwalilam nowym kreme z ganiera to mnie op... ze nie moge go uzywac bo mam skore plytko unaczyniona:confused2: a po kapieli od OLIWKI nie znam nic lepszego bo wszystko wchlania mi sie w pare minut.
 
ja oficjalnie przyznaje się że jestem tchórzem -depilator to nie zabawka dla mnie chodź swoją droga super wygoda raz na 3 tyg i spokój...

mi w ciąży porobiły się straszne rozstępy na nogach (brzusio gładziutki) i juz trace nadzieję że zwalcze te cholerstwo kosmetykiem:-:)-:)-( mam fioła na punkcjie odżywek masek itp cudów do włosów- uwielbiam serię dove
a do buzki używam kremu nivea soft .
odrębny temat to kosmetyki upiększające- normalnie kocham tusz do rzęs max factor 2000calori a porażką roku moge przyznac podkładowi Maybelline- Wonder Finish
 
reklama
a do buzki używam kremu nivea soft .
odrębny temat to kosmetyki upiększające- normalnie kocham tusz do rzęs max factor 2000calori a porażką roku moge przyznac podkładowi Maybelline- Wonder Finish
a ja wręcz przeciwnie bo nivea soft mam podrażnienia, ale za to maybeline wonder finish to co ś dla mnie elegancko moja skóra nabiera ładnego odcienia i nie czuje efektu maski po tym podkładzie
 
Do góry