reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

A i jeszcze jedno pytanko kupujesz przez internet czy w sklepie wyczytałam że w Gdyni-Orłowo jest jakiś ?
Ciesze sie ze spodobaly ci sie filozofia eko-produktu.Ta tabelka dotyczy wszystkich kosmetykow ekologicznych - taka jest roznica a nie tylko firmy Lavera!
Kupuje glownie przez sklepy internetowe podanych firm, czasem cos w 'zdrowej zywnosci'. Ale ostatnio zapasy zrobilam w Hamburgu a wczesniej na targach eko-fach w Norynberdze..to dopiero wylegrania ekologii - 12 mega wielkich hal i wszedzie 'nawiedzeni' ;-)ludzie ktorych nie trzeba przekonywac do produktow naturalnych.Super:-)
.
Z firmy Lavera stosowalam Krem do ciala z rokitnikiem - pieknie...erotycznie pachnie:-p, wprost na wiczor no i oczywiscie pieknie nawilza i ujedrnia. Polecam bo komfort stosowania jest wyborny:-). Wczesniej stosowalam kosmetyki firmy Femi (w Rumi sa gabinety ktore pracuja na tej marce np Gabinet Kosm. Mai Socha gdzie napewno otrzymasz fachowa porade - przemila, prawdziwa! kosmetyczka!)
A ostatnio zachwycona jestm kremem z Avocado firmy Alverde - po prostu moja skora nie wygladala nigdy lepiej. Napieta, nawilzona, mieciutka, gladka - od rana do samego wieczora. Ale kremu pod oczy tej frmy nie polecam - zwykle mazidlo bleee.
 
reklama
Wlasnie mam zamiar kupic sobie krem , tonik ew mleczko , a ze mam za pare dni urodziny W pozwolil mi troche poszalec .Przegladalam te kosmetyki z firmy lavera ale w tych seriach nawilzajacych i do cery mieszanej nie ma kremu pod oczy a mi to chyba juz by sie przydal:-(...wlasciwie moja cera to w tej chwili jest bardziej sucha niz mieszana(mam 26 lat cere raczej wrazliwa ,delikatne zmarszczki mimiczne glownie na czole i troche wokol oczu). Nie chce Cie zameczac ale moze moglabys mi cos poradzic , bo jezeli mam wylozyc jakas wieksza kase to chciałabym tego uzywac.Pozdrawiam
 
Nie chce zebyscie mnie zle zrozumialy albo co gorsza obrazily sie ;-):szok:...ale nie chce wam doradzac poszczegolnych kremow czy firm. Z prostego powodu: 1. opis waszej cery jest bardzo subiektywny a mnie jako kosmetyczki do postawienia wlasciwej diagnozy potrzebne sa ogledziny, wywiad ( taka jak opisala swoja cere Luandzia zapewne co druga z was zrobilaby identycznie) 2. nie znam wszystkich marek, producentow, ( a szkoda!) bazuje na eko-produktacha a przeciez te konwencjonalne tez nie sa zle. I wcale nie chce polecac tylko alverde, lavera, weledy femi czy dr hauschca...moge sluzyc porada co do konkretnych skladnikow na poszczegolne problemy, i warianty cery...tak bedzie latwiej dla was ( i dla mnie) w odszukaniu tego wlasciwego kremu wsrod niezliczonej ilosci na sklepowych polkach!
 
Nie chce zebyscie mnie zle zrozumialy albo co gorsza obrazily sie ;-):szok:...ale nie chce wam doradzac poszczegolnych kremow czy firm. Z prostego powodu: 1. opis waszej cery jest bardzo subiektywny a mnie jako kosmetyczki do postawienia wlasciwej diagnozy potrzebne sa ogledziny, wywiad ( taka jak opisala swoja cere Luandzia zapewne co druga z was zrobilaby identycznie) 2. nie znam wszystkich marek, producentow, ( a szkoda!) bazuje na eko-produktacha a przeciez te konwencjonalne tez nie sa zle. I wcale nie chce polecac tylko alverde, lavera, weledy femi czy dr hauschca...moge sluzyc porada co do konkretnych skladnikow na poszczegolne problemy, i warianty cery...tak bedzie latwiej dla was ( i dla mnie) w odszukaniu tego wlasciwego kremu wsrod niezliczonej ilosci na sklepowych polkach!

Przepraszam ze tak wypalilam z ta porada , wiem ze jest mnostwo kosmetykow. Poczytalam troche o tych eko-kosmetykach i pomyslalam ze moze kupie na probe.Chodzilo mi o te kosmetyki z firmy lavera (konkretnie z serii faces) myslalam o tej serii do cery suchej i wymagajacej z dzika roza albodo cery mieszanej z nagietkiem ale w niej nie ma kremu pod oczy ale to chyba nie szkodzi jak kupie z innej firmy albo serii?Hruda ja nie chce zebys cos analizowala jezeli znasz te kosmetyki to tylko napisz czy warto (wg Ciebie)
 
Przepraszam ze tak wypalilam z ta porada , wiem ze jest mnostwo kosmetykow. Poczytalam troche o tych eko-kosmetykach i pomyslalam ze moze kupie na probe.Chodzilo mi o te kosmetyki z firmy lavera (konkretnie z serii faces) myslalam o tej serii do cery suchej i wymagajacej z dzika roza albodo cery mieszanej z nagietkiem ale w niej nie ma kremu pod oczy ale to chyba nie szkodzi jak kupie z innej firmy albo serii?Hruda ja nie chce zebys cos analizowala jezeli znasz te kosmetyki to tylko napisz czy warto (wg Ciebie)
Nie znam kosmetykow pod oczy tej firmy...ale moze jutro poszperam w necie i dokopie sie skladow to dam Ci cynka...ale jak zastosujesz z innej firmy nie bedzie zle:-)

Dziewczyny - czy tylko ja jestem aktywna na tym watku?;-):-D piszcie kochane co z ta wasza..uroda:-):-D
 
Ja jestem na etapie gorzej juz byc nie moze i cos musze ze soba zrobic.Marzy mi sie jakas wieksza zmiana , moze fryzury , ale od wiekow mam ta sama wiec trudno bedzie ( standartowo kupuje farbe - cos od brazu W mi ja naklada i jest jak zwykle).Chyba jakas przesilenie wiosenne mnie dopadlo bo smence strasznie....
 
no to ja napisze jedynie ze smarowanie nic, a nic nie pomaga na ciemne kropki na nogach:p
stracilam wszelka nadzieje, hehe:)

depilatorem probowalam pachy znow ogolic... przy pierwszej krwi dalam sobie spokoj;)
 
reklama
Do góry