reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Chyba jednak będę stosować do użytku zewnętrznego, pomimo tego,że słyszałam ,że jest bardzo zdrowy
Sezamowy chyba nadaje się tylko do stosowania na zimno(w sałatkach) , podobno ma silne właściwości przeciwrakowe
 
Hmmm ja z wami nie podyskutuję... mój niezbędnik to krem do twarzy, balsam do ciała i odżywka do włosów.

zastanawiam się czy ten zapach nie będzie przechodził do potraw -karczek o zapachu kokosa :eek:
Halo, nie jadłyście curry z mleczkiem kokosowym, albo zup z mleczkiem. Pyszne są :-D Właśnie kokos najlepiej do kurczaka pasuje :-D
 
Justyna za to kocham oleje ,że nadają się do wszystkiego : do twarzy ,rąk, włosów, pięt dla dzieci i dorosłych(nawet noworodków) i jeszcze obiad zrobisz :-D

:szok::szok::szok::szok::szok: nie wiedziałam, a ja mam manię smarowania dłoni, stóp, kolan, łokci, bo ciągle mam przesuszone.
Zimą jakoś mam mniejszy zapał do dbania o skórę, aczkolwiek krem na twarz 2xdziennie + pod oczy, przedtem tonik, żel do mycia twarzy. To obowiązkowo. Staram się 1-2 w tyg. stosować peeling i maseczkę na twarz, ale jakoś ciężko z ta regularnościa. Ja się obawiam o stan mojej szyi i dekoltu, bo nie wklepuje w nie nic specjalnego, a na pewno się starzeją. Na całe ciało mam kilka specyfików: żel ujędrniający na niektóe partie, dodatkowo na część ciała balsam ujędrniająco-przeciwstarzeniowy a na resztę już zwykły nawilżający. Na stopy obowiązkowo krem lub parafine w płynie ( Carioca kiedys polecała). Na ręce krem kilka ( jeśli nie kilkanaście ) razy dziennie.
 
Dziewczyny od porodu mam strasznie wysuszoną skórę. Problem jest z twarzą bo ciało wysmaruję balsamem i jest ok na parę godzin a na twarzy mam już skorupę i nic nie działa. Znacie może jakiś specyfik, który uratuje mi twarz?
 
Iza, jaki krem stosujesz na twarz? Ja ostatnio kremuje zwykłym kremem tłustym oliwkowym Ziaja w morzy i mam tłustą poświatę dośc długo. Może spróbuj, koszt aż 3,60zł.:-D:-D
 
Używam teraz nivea pure & natural, ale mam bambino Aiszy więc mogę spróbować takim, też jest tłusty. Nie lubię takich mazideł ale bardziej nie lubię swojej twarzy :(
 
reklama
ja od dawna używam Ziaję i bardzo lubię, czy to pod oczy, czy na twarz. Oprócz tego staram się (po poradach Hrudzi) stosować polskie kosmetyki: Lirene, Ziaja, Bielenda, Perfecta
 
Do góry