reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Witajcie wrześnióweczki! No to i ja po wizycie kontrolnej, niestety nie z dobrymi wiadomościami.:no::-( A więc też dołączam się do dziewczyn zagrożonych wcześniejszym rozpakowaniem się przed terminem, a więc moja szyjka zaczeła się buntować i mamy rozwarcie na 12 mm co potwierdziło usg, a do terminu jeszcze półtora miesiąca:-:)-( Także uziemiona w domu i to leżąc na tabletkach rozkurczowych, wstawać tylko siusiu:-( dobrze ,że za wczasu poprałam i poprasowałam:tak:. Pozdrawiam

img-19092008011.jpg
 
Omega, nie martw się na zapas :tak: Znam dwie dziewczyny co chodziły od 6 m-ca z rozwarciem na 3 cm (!) i jedna urodziła w terminie, a druga 2 tygodnie po terminie. Także głowa do góry! :happy2:
 
Omega - głowa do góry jak pisza dziewczyny będzie dobrze...

sreberko - co ty masz za dziwne przeczucia... czekaj spokojnie do końca, nie buntujemy sie i nie rozpakowujemy sie za wczesnie....:-);-):-D
 
Omega własnie-bedzie dobrze, mam kolezanke, ktora miała przedwczesnie urodzic i jeszcze przenosiła!
Sreberko oj coz to za przeczucia??:confused:
My po wizycie w szpitalu. Pani dokrot mierzac moja macice faktycznie, z poprzednimi wymiarami, zauwazyla, ze mała nie rosnie, ale tutaj najmądrzejsze panie, ktore wykonuja usg stwierdziły, ze usg jest niepotrzebne, gdyz mała miesci sie w granicach normy. Gdyby spadła ponizej to wtedy kazałyby mi sie martwic. Czyli nie sa nadgorliwe, jesli jednek-nie daj Bóg- stanie sie cos mojej małej to pozabijam te suczyska jedna po drugiej!!!:angry: Ja wiem, ze nadgorliwosc gorsza od faszyzmu, ale usg nie jest ingerencją wewnetrzna i mogły zrobic dla swietego spokoju.
Kolejna kontrola w szpitalu w zwiazku z tym sutkiem 7-go sierpnia.
Pozdrawiam wszystkie moje kochane dziewczynki i zycze wszystkim jak najmniej stresu i samych pozytywnych wiesci po wizytach!:tak:
 
Olisska - mam nadzieję, że po tej wizycie troche się uspokoilas ..:tak:, i nie dziwię się że masz ochotę walnąć te baby w łeb, będzie dobrze... jak sama piszesz Pola mieści sie w granicach normy:tak: no i trzymam kciuki za nastepna wizytę...będziesz karmic swoje maleństwo...zobaczysz...
 
reklama
olisska- dobrze, ze z Polą wszystko dobrze. Dziwi mnie tylko, że tak wzbraniają się przed zrobieniem usg. Przecież -tak jak piszesz- nie jest to inwazyjne badanie i dziecku nie szkodzi.
 
Do góry