reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
aqua mój Adam spanikował że to może być białaczka:-) CRP mam zrobić szybko żeby właśnie lekarz wiedział co robić
artemida chyba raczej cesarka bo moja ginka boi się że podczas skurczy mogą mi popękać stare blizny...
fajowa z niej babka.....
 
Ostatnia edycja:
Kasiula twoja ginka napewno Cie uspokoi:tak:
Matylda mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

U nas w sumie dobrze. Mala jest jeszecze nizej. No ale polezymy to moze jeszcze troszke uda sie w dwupaku.Ginka stwierdzila ze juz moge rodzic ale nam sie nigdzie nie spieszy.
 
To ja tez melduje ze wizyte u okulisty mam odfajkowana i zaswiadczenko o zalecanym cc mam w reku:-)

No i najwazniejsze - zalatwilam to w ramach NFZ :-):cool2::rofl::laugh2: Pomijam ze babka byla nizbyt mila i bardzo malo rozmowna ale mam to gdzies - wazne ze stanelo na moim i nic nie zaplacilam hehe.

Mnie wizja CC wcale nie przeraza wrecz przeciwnie. :tak:
 
Karina - a mi to obojetne , aby mały był zdrowy , bo jak narazie tłucze głową po moich żebrach i wcale nie ma zamiaru się ułożyć tak jak trzeba..:-):-):-)
 
dziewczyny doczytałam teraz na necie co to jest to CRP i jaka jest norma dla kobiet.
kurcze przeraziło mnie to trochę, bo to jest badanie w kierunku wykluczenia ryzyka zawału serca albo udaru mózgu:-(
 
Aniam - masz racje to najwazniejsze, zreszta ponoc nie ma co sie zbytnio nastawiac na rodzaj porodu bo nigdy nic nie wiadomo. Tyle ze ja bym sie teraz bala o swoje oczy i stara blizne, moja ginka tez sklania sie u mnie do CC ale niestety dla lekarzy cc to wiekszy problem i czasem moga ryzykowac moim kosztem.
Najwazniejsze to zebysmy trafili na dobrego lekarza, on podejmie wlasciwa decyzje - wtedy wszystko bedzie ok. Ja tam na Zelaznej ufam lekarzom, czuje sie tam bezpiecznie i zdam sie na nich.:tak:

Matylda - nie panikuj, bedzie dobrze, czasem nie warto czytac co to moze znaczyc... ale ja tez zawsze chce wiedziec jak najwiecej.
 
Ostatnia edycja:
Matylda - luz, nie ma co czytać w necie o medycznych sprawach :no:
Już wiele tu się pojawiało straszych syngnałów i zawsze wszystko dobrze się układało :tak::tak:
 
reklama
dzięki laski
Adam też na mnie nakrzyczał, że głupoty opowiadam ale zawiezie mnie jutro na 8.00 do laboratorium a do 16.00 odbierze wynik.
oby był mniejszy niż 4,0
 
Do góry