reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
isiunia - no to witaj w klubie dzieci gigantów ...

Ja byłam u siebie w szpitalu . mam się stawić w poniedziałek rano na izbie przyjęć i zapadnie decyzja do dalej .. ciekawe ..

Przyszłam na piechote ze szpitala a to dośc daleko ale co mi tam .. efekt jest tyko taki że teraz mnie nogi bolą ...
 
Hej,
ja po wczorajszej wizycie, moja ginka stwierdziła że mam się szykować na przyszły tydzień bo do 19 raczej nie dotrwam. W związku z powyższym całą noc nie spałam, chyba trochę się stresuje.
 
aniam przezornie nic w newborn nie kupowalam :-D:-D:-D
jakos mialam przeczucie ze znow niedzwiadek sie trafi ...
pociesze cie jednak ze moja niuska dzieki temu ze duza od razu silna byla i dobe po porodzie potrafila glowke przez kilka sekund prosto utrzymac :tak:... no i pielegnacja takiego niedzwiadka to tez luzik bo to juz prawie jak trzymiesieczne :-D;-)
 
Isiunia - no jest to jakieś pocieszenie .. a zreszta żeby był chłopak zdrowy a niech sobie waży ile chce .. to się liczy .. ale zaraz ide pakować do torby jakieś większe ciuszki ... no i troszkę dopakować , bo mam zabrane rzeczy dla małego ale na jakieś cztery dni a po CC wkońcu się leży jakieś pięć .. wole tego nie zostawiać małżowi
 
Isunia to juz całkiem niedługo,
Aniam czyli poniedziałek może być tym dniem
Ja wizyte mam dopiero we wtorek, ale już nie mogę się doczekać, ciekawe iloe maleństwo waży, pewnie nie jest takie duże jak wasze. Ale jak Aniam pisze ważne żeby tylko było zdrowe.
 
aniam- jak juz na ogólnym napisałam- pewnie w pon już cię w szpitalu zostawią... a z tymi newbornami- no cóż... pewnie się szymkowi nie przydadzą:-D

isuniu- 11 juz tuż tuż... a niusia przygotowana na twoją nieobecność???
 
reklama
Isunia, a tam na Wyspach to długo sie leży po CC i jak starsz córka przygotwana do tego ze znikniesz? A kto z nią będzie? Ja mówię Zuzi ze bede w szpitalu, ale ona taka zakochana w Tatusiu, ze tylko sie dopytuje czy on tam nie zostanie.
 
Do góry