reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Marta - co do posiewu to co z tego że robią w szpitalu, jak rośnie to 3 dni??? Że jak twoje dziecko dostanie sepsy to się za dwa dni dowiedzą od czego??? A antybiotyk przy gronkowcu powinnaś dostać jak dziewczyny pisza, przed porodem! No szok ten twój gin. :no:


Ida, mnie wszystko swędzi ;-) Ale pochwa akurat nie swędzi. Nie wykluczone że coś podłapałaś :tak:

Kasia - KTG w dniu terminu i potem się robi standardowo, czasem rzeczywiście wychodzi że przy porodzie jest pierwsze i ostatnie. Częściej się robi jak jest coś nie tak z ciążą, poprzednimi zapisami KTG, badaniem USG.
 
reklama
No własnie tylko że ja mam jeszcze 2tyg do terminu... Z ciążą cały czas wszystko było ok... wyniki dobre (tylko żelazo brałam) usg też dobre... Zapisy KTG dobre a lekarz mi zagęszcza je i z jednego KTG w tyg zrobił mi dwa w tyg... to mnie martwi... i dziwi...
 
Zła wiadomość - moje obawy dot. upławów okazały się słuszne
Marta a jakiego kolorku miałaś te upławy
Ja od jakiegoś czasu mam taką wydzielinę koloru kremowego, nie jest to żółte ani białe tylko takie nijakie. Tak przynajmniej wygląda na papierze.
 
Marta - co do posiewu to co z tego że robią w szpitalu, jak rośnie to 3 dni??? Że jak twoje dziecko dostanie sepsy to się za dwa dni dowiedzą od czego??? A antybiotyk przy gronkowcu powinnaś dostać jak dziewczyny pisza, przed porodem! No szok ten twój gin. :no: .
Przeraża mnie ten posiew. Podobno przy cc (a to mnie czeka również ze wskazań okulistycznych)) ryzyko zakażenia jest minimalne w porównaniu z porodem naturalnym, ale i tak sama się oszukuję że się nie martwię. No i ciekawe co wymyślą jak faktycznie wyjdzie po posiewie wynik dodatni, cofną czas by podać antybiotyk? :wściekła/y:
Kasia_z do którego gina Ty chodzisz? Jesteś w stanie kogoś polecić w Gdańsku bo nie chcę eksperymentować, a chyba jednak zrobię ten posiew dla świętego spokoju. Hmm może ktoś z Zaspy... bo tam rodzę... ;-)?
 
Celka007 właśnie w takim kolorku pomiędzy białym a jasnożółtym, dość gęste i obfite...:crazy: Poza tym żadnych dziwnych objawów nie było. Co ciekawe te upławy występowały naprzemiennie z przezroczystą rzadką wydzieliną jak woda, stąd moje podejrzenia co do wyciekających wód, zaczynam wariować...:baffled:
 
Celka007 nie denerwuj się na zapas, może Twoja wydzielina to najzwyczajniejsza bariera ochronna i wszystko jest OK. Warto jednak sprawdzić na wszelki wypadek, trzymam kciuki :)
 
Marta, gdzieś jest wątek (na Trójmiasto albo na złota lista - lekarze gdańsk) o ginekologach z Gdańska. Ja chodzę do Sławka Birkholza, bo on w Swissmedzie, gdzie rodzę, pracuje. Z Zaspy kojarzę tylko Sokołowską ale jej nie polecam, bo mi kuzynki i jej dziecka mało nie przekręciła przez swoje zaniedbanie.
 
reklama
Marta ty nie panikuj kobieto:tak:
Jak rodziłam w wojewódzkim nikt się nie pytał o żaden posiew, na szczęście nic mi się nie przyplątało, będzie dobrze, podejdź może na izbę przyjęć na zaspe i popytaj jak i co.
Co do dr Sokołowskiej to ja akurat słyszałam o niej dobre opinie, często idzie podobno na rękę i robi cc.

pozdrawiam:-)
 
Do góry