reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

ja nic Ci nie powiem bo jak już wcześniej wspomniałam ciągle czekam na usg a i dopiero jutro zacznie sie u mnie 9 tydzień:/
 
reklama
ajako-faktycznie bomba!gratuluje! chyba lekarz by ci nic nie powiedzial gdyby choc troche nie byl pewny tak mi sie wydaje.
ja tez chce, ja tez chce wiedziec!!
 
swietna wiadomosc ajako, super, ze juz znasz plec. ja w zaszlej ciazy dowiedzialam sie chyba w 4 miesiacu, ale dopiero wtedy mialam usg.
 
Dzieki Wam dziewczyny :-):-):-):-) to moze jednak normalny bedzie co??? mam nadzieje, ze nie urodzi sie z jakims kurde........przerostem przyrodzenia hehe :szok::szok::szok::szok:

okolo 4 marca mam nastepna wizyte i mam nadzieje, ze juz po brzuszku i znowu nam sie ladnie wystawi chlopczyk nasz kochany.
a na usg 3d, ktore tez przewidujemy w marcu lub na poczatku kwietnia to juz bedzie widac wszystko dokladnie.
No coz tak to juz chyba z tymi chlopakami jest, ze latwiej zobaczyc co tam maja miedzy nozkami :-):-) Zycze Wam kobietki rownie dobrych wiesci od Waszych ginow i czekam na wiesci.

ps; jedna moja kulezanka ma termin na maj i jeszcze nie wie na 100 procent, ale na 70 procent to dziewuszka i ona powiedziala mi, zebym sie nie martwila, ze napewno lekarz ma akurat taki dobry sprzet, ze tak ladnie tam widac u niego uffffffff kamien z serca.
 
Ajako - świetna wiadomość!! Kurcze, to już duży ten Twój bąbel, że mu wszystko widać!! Ja też chcę synka......A mój Mąż jeszcze bardziej ;-) Moje starsze rodzeństwo już obrodziło i wśród całej piątki dzieciaków chłopak jest tylko jeden, więc mnie by baaardzo synuś pasował :tak:
 
Ajako - świetna wiadomość!! Kurcze, to już duży ten Twój bąbel, że mu wszystko widać!! Ja też chcę synka......A mój Mąż jeszcze bardziej ;-) Moje starsze rodzeństwo już obrodziło i wśród całej piątki dzieciaków chłopak jest tylko jeden, więc mnie by baaardzo synuś pasował :tak:

Dzieki Kasiulka :-):-):-) Tylko wlasnie nie jest, az taki duzy, bo ma dopiero 4 cm, dlatego sama jestem w szoku, ze juz bylo widac. Taka miniaturka czlowieczka,a juz wszystko ma na swoim miejscu, ale to dobrze, martwilabym sie, jakby bylo inaczej.
Z usg termin narazie wychodzi nam na 27 sierpnia, a z miesiaczki na 2 wrzesnia, tak wiec pan doktor powiedzial, ze maluszek jest troszke wiekszy niz by to wynikalo z daty ostatniej @.

Zycze z calego serca, aby i Wasze marzenia sie spelnily........ zdardze Ci tajemnice....... moj maz jest ode mnie modszy o cztery lata, wiec wiesz........;-)nie moglo byc inaczej, mlodzi mezczyzni czesciej robia chlopcow hehehe;-);-)
Pozdrowka:-):-)
Asia
 
Z usg termin narazie wychodzi nam na 27 sierpnia, a z miesiaczki na 2 wrzesnia, tak wiec pan doktor powiedzial, ze maluszek jest troszke wiekszy niz by to wynikalo z daty ostatniej @.

ooo to podobnie jak u mnie:tak::tak:
gratuluje ci synka!!! super, że już płec poznałaś!!!
 
reklama
Ajako - świetna wiadomość - teraz to już obowiązkowo musisz nam podać swoje typy na imiona dla chłopczyka.
 
Do góry