reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

witam Jestem tu po raz pierwszy. Ale dzisiaj rano zrobiłam test i mam dwie grube krechy :) tak sie ciesze teraz wizyta u lekarza. Ale z tego co wyliczyłam to dzidzius powinien byc wrzesniowy :)
 
reklama
DZIEWCZYNKI JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO WKROTCE WAS BEDZIE SPORA GROMADKA :)

IBI - KTORA CHCE DO WAS DOLACZYC BYLA NA WIZYCIE U GINA...MOWILA ZE JEST W 6 TYGODNIU CIĄZY....A POZA TYM SERDUŃKO PIEKNIE BIŁO...
SZKODA ZE NIE MA NETU...:-(
 
witam nowe wrześniówki ;)
cos nam tutaj za dużo wątków i wszedzie piszemy o tym samy ;) trzeba się będzie bardziej zdyscyplinować....
Dzięki za informację co do leku- teraz moge go spokojniej brać, lekarka mi mówiła że mam cos tam w moczu i nawet pytała o kamicę i inne schorzenia, ale ja nigdy nie mialam nic stwierdzonego, chociaż czasem ktos mi sugerował żebym sprawdziła. Mam nadzieję, że to wyleczę teraz i nie będę miała więcej problemów.
Ciągle w temacie lekarzy :/- dziś miałam wizytę u alergologa, zapisałam sie jeszcze w tamtym roku, to skorzystałam żeby sprawdzić. Oczywiście mam jakieś oskrzelowe małe niedyspozycje, teraz będę sprawdzać czy naprawdę te leki które mi przepisała są nieszkodliwe w ciąży. Wolę się podleczyć niż mieć potem problem z niedotlenieniem dziecka :(
 
Byłam wczoraj po raz pierwszy u lekarza. Pani doktor ustaliła wstępnie termin porodu na 17 września. Ona coś wspominała że jestem w 5 tygodniu, chociaż wg kalendarza bb jestem w połowie 6. Ale mniejsza z tym.
Niestety nie słyszałam serduszka - mam nadzieję, że to po prostu za wcześnie i nic złego to nie oznacza. Widziałam natomiast na USG że maleństwo ułożyło się już we właściwym miejscu. Bałam się trochę ciąży pozamacicznej i trochę się uspokoiłam.
Pani doktor założyła kartę ciąży. Wpisała dotychczasowe badania. Wcześniej zrobiłam tokspoplazmozę, cytomegalię, morfologię.
Na kolejną wizytę za miesiąc muszę zrobić: mocz, grupę krwi, poziom cukru i morfologię.
No na tyle - alem się rozpisała.
 
słuchajcie, jeśli lekarka mnie badała i stwierdziła ze macica jest odpowiednio powiększona do wieku ciąży to chyba znaczy że zarodek jest zagnieżdżony w dobrym miejscu? a przynajmniej nie pozamacicznie?????
 
reklama
Do góry