reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Hej Dziewczyny!
Wizyta u lekarza zaliczona :) Zrobił mi tylko usg, nie badał 'ręcznie' ;-) ale to dobrze, bo nie cierpie tego, a przeciez nie jest koneiczne. Widziałam moją Kruszynkę! I na serio to jest kruszynka... Wg usg ma 3,6mm i wygląda na 5 tydzień 4 dzień (czyli dziś już 5t-6d). No to muszę zmienić suwaczek. Co prawda ciąża jest raczej starsza, bo na usg zwykle jest 1-2tyg poślizgu, ale trzymajmy się już jednej wersji ;)
Powiedział, że wszystko jest OK, widziałam zresztą bijące serduszko:-) i kazał zrobić WRL, grupę krwi i toksoplazmozę, resztę badań miałam z 14grudnia, więc na razie nic wiecej nie muszę robić.

Następna wizyta 31 styczeń i powiedział że wtedy to już będzie duuża fasola :-D
 
Kkasiulka - super że z fasolinką wporządku i zdrowa - a jak Twoja reakcja na serduszko maluszka - ale zazdroszcze mamusią które już widziały swoje kruszynki ja jeszcze musze czekać do czwartku
 
Aqua - ogromny szok!! Takie maluśkie pikające cosik! Aż nie wiedziałam co mam mówić, i czy mam cokolwiek mówić, nawet nie wiem co zrobiłam, chyba nerwowo się zaśmiałam :-D Byle do czwartku!! Twoja dzidzia już pewnie będzie większa, będziesz miała co oglądać :-)
 
ale zazdroszcze mamusią które już widziały swoje kruszynki ja jeszcze musze czekać do czwartku
ja rowniez zazdroszcze. ide do lekarza ogolnego we wtorek, wiec pewnie tylko potwierdzi na podstawie bety. ginekolog to wielki specjalista i pewnie sie do niego nie dostane. na szczescie jade w marcu do PL to sobie skocze do lekarza.
 
Hej Dziewczyny!
Wizyta u lekarza zaliczona :) Zrobił mi tylko usg, nie badał 'ręcznie' ;-) ale to dobrze, bo nie cierpie tego, a przeciez nie jest koneiczne. Widziałam moją Kruszynkę! I na serio to jest kruszynka... Wg usg ma 3,6mm i wygląda na 5 tydzień 4 dzień (czyli dziś już 5t-6d). No to muszę zmienić suwaczek. Co prawda ciąża jest raczej starsza, bo na usg zwykle jest 1-2tyg poślizgu, ale trzymajmy się już jednej wersji ;)
Powiedział, że wszystko jest OK, widziałam zresztą bijące serduszko:-) i kazał zrobić WRL, grupę krwi i toksoplazmozę, resztę badań miałam z 14grudnia, więc na razie nic wiecej nie muszę robić.

Następna wizyta 31 styczeń i powiedział że wtedy to już będzie duuża fasola :-D
Kasiulka alez ci zazdroszcze! i szczerze sie ciesze, ze wszystko jest dobrze z twoim maluszkiem :-):-):-) Ja musze poczekac do czwartku - czasami mam takie czarne mysli... Tak bardzo pragne uslyszec, ze wszystko jest o.k..... A czas jak na zlosc sie wlecze :wściekła/y:
Mam nadzieje, ze czwartek bedzie szczesliwym dniem dla mojej malej rodzinki :-)
Pozdrawiam cieplutko :-)
 
fiolet26 - no to byle do czwartku - ja też czekam i czekam i nie mogę się doczekać ale już bliżej niż dalej - na którą godzine idziesz ? ja na 15.40
i prosze Cie pozbądz się tych czrnych myśli i to już - wszystko będzie dobrze
 
Ja niby mam lekarza za sobą ale im dłużej jest od wizyty u niego tym jestem niespokojniejsza. Na usg widziałam że maleństwo osiadło we właściwym miejscu. Martwi mnie jednak czemu nie widziałam bijącego serduszka. Wszystkie z was które były w tym czasie widziały serducho a ja nic. Pani doktor chyba też nie bo w ogóle o tym nie wspominała. Czy to normalne?
 
Artemida - nie martw się. Ciąża po prostu może być jeszcze bardzo malutka, serduszko zaczyna bić po 3tygodniach. I wiesz, gdyby lekarz mi nie powiedział, że ta ciemna plamka to mój Dzidziuś i to co się tam trochę rusza to serduszko, to sama bym chyba tego nie dojrzała...Nie ma się co martwić na zapas! Ważne, że lekarz już Cię widział ;-)

aqua - masz racje, podpisuję się pod Twoimi słowami - ZERO CZARNYCH MYŚLI :-)

fiolet - dziękuję i na pewno wszystko będzie OK :) Pozytywne myślenie przede wszystkim :happy2:
 
reklama
Artemida - nic się nie przejmuj ja przy Kubie na pierwszym USG też nie słyszałam serduszka - lekarz sprawdził tylko czy ciąża jest prawidłowo umiejscowoiona a serducha słuchałam jak Kubuś miał 12 - tygodni
 
Do góry