reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Olisska - najwazniejsze ze wszystko w granicach normy! Bedzie dobrze!
Nieststy nie chca robic USG bo to jest koszt :-(

Ja tez mam nerwy na nasza wspaniala sluzbe zdrowia, cala ciaze prowadze prywatnie, za wszystkie badania place - i jak teraz raz chcialam skorzystac z okulisty w ramach funduszu to dupa - do konca sierpnia nie maja terminow a na wrzesien nie prowadza jeszcze zapisow:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W zeszlym roku tez raz chcialam skorzystac z gina w ramach funduszu to bylo identycznie!!!!!! Po co my w ogole oplacamy z mezem te skladki. Jedyne co to jedynie moja corcia czasem korzysta z pediatry ( przecietnie raz w roku ).

Moze tu w Cz-wie bedzie lepiej i moze uda mi sie zalatwic tego okuliste bo sie uparlam - postaram to zalatwic - czuje sie czasem jak glupia, dojna krowa - z moich skladek korzystaja inni m.in. alkoholicy, ludzie ktorym sie nie "oplaca pracowac" itp. ale ja nie moge:-( Gdzie tu sprawiedliwosc!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karina - ja mam to samo odczucie - dojna krowa - dosłownie!!!!!!!!!!! i tez z okulista mam teraz problem dlatego już sobie darowałam fundusz i ide prywatnie koszt 39 zł wiec przeżyje a dochodzić sie z babami w recepcji bo one lachę robią ze zapisza a pozniej w kolejce z kolejnymi babami ktore nie rozumieja ze ciezarnej jest ciezko wystac w kolejce w dusznej poczekalni a wejdz bez kolejki to ci oczy wydrapia - to mi sie nie odechciewa

omega - bedzie dobrze - my z Ala wylezałysmy tyle czasu to ty tez dasz rade - tylko bez nerwów

olisska - dobrze, ze młoda w graniach sie miesci - bedzie dobrze - moze teraz zacznie szybciej rosnac

sreberko- cos sie dzieje czy intuicyjnie przełozyłas wizyte?
 
Karina- skąd ja znam te problemy. Cała ciąża prowadzona prywatnie - tylko do okulisty chciałam iść na kasę. I co - dzwoniąc w czerwcu usłyszałam że termin we wrześniu. Jak powiedziałam pani w rejestracji że wtedy to mogę być po porodzie to się zlitowała i załapałam się na 21 sierpień.
Też się dziwię - na co my dajemy tak duże pieniądze.
 
No wlasnie dojne krowy z nas....:wściekła/y:

Aqua - a dasz mi namiary na okuliste prywatnego? Plissss...
Przestalam sie ludzic po Waszych postach ze to zalatwie z funduszu, wiec lepiej juz to zalatwic w Cz-wie - tu i tak zaplace duzo mniej niz w W-wie. Mialam nadzieje ze poza W-wa jest lepiej - ale okazju sie ze naiwniak ze mnie:baffled:
 
Aqua - a dasz mi namiary na okuliste prywatnego? Plissss...
Przestalam sie ludzic po Waszych postach ze to zalatwie z funduszu, wiec lepiej juz to zalatwic w Cz-wie - tu i tak zaplace duzo mniej niz w W-wie. Mialam nadzieje ze poza W-wa jest lepiej - ale okazju sie ze naiwniak ze mnie:baffled:
Powiem tak nie znam w Częstochowie dobrego okulisty :no:zraziłam sie do nich strasznie a oczy leczyłam w Katowicach - tylko teraz tam już nie dojadę i muszę na kontrole iść tu :dry:i ide porostu do okulisty co jest w optyku w Auchanie zobaczymy co powie - po wizycie napisze czy warto
 
My po piątkowej wizycie w nienajlepszej formie...
U Malutkiej na szczęście wszystko w porządku,serdusio bije 150/min, rośnie i przybiera na wadze. Ile dokładnie mierzy i waży dowiem się już 14 sierpnia podczas kontrolnego usg:tak:
Wcześniejszy poród mi raczej nie grozi o ile będę spokojna jak do tej pory hehe, szyjka nadal 45 mm i szczelna.

Hemoglobina stoi na żenującym poziomie 11.8 ale kazali mi odstawić już kwas foliowy i witaminy,żeby odciążyć wątrobę,za to kazał mi gin brać rexorubię, nadal żelazo i vegevit.
Niestety siadły mi nerki, pomio moich usilnych starań. Pojawiła się krew w moczu i śluz, więc bierzemy tabletki. Zapewne stąd jestem okropnie spuchnięta, czuję się jak dromader...
Ale z pozytywnych rzeczy, to mam już podpisane wszelkie zgody i wypisaną historię choroby i kartę do szpitala, więc nie będą mnie o nic pytać podczas skurczów:tak:Plus położna kazała dać znać, kiedy "się zacznie" to będzie slużyć wsparciem... szkoda tylko że rodzimy w tym samym terminie heheheh.
Też mnie czeka okulista bo ostatnio przeprosiłam się z brylami. Zdarza mi się widzieć podwójnie podobno to się zdarza:-p
 
Nieststy nie chca robic USG bo to jest koszt :-(

Smutne toto, bo generalnie czego koszt? Dziada co siedzi i żelu do głowicy :no:
Właśnie jedno z najmniej kosztownych, a najbardziej pożytecznych badań...

Sanya - współczuję problemów zdrowotnych... już mało zostało na szczęście. U mnie wątroba wywija też harce, na szczęście reszta narządow jakoś daje radę...
 
reklama
No a ja dziś bardzo się zestresowałam. Dzwonila pani z gabinetu mojego gina i wizytę mam przesunietą z przyszłego poniedziałku na najbliższy czwartek, co oznacza ni mniej ni więcej tylko wcześniejsze ściągnięcie pessara:shocked2:. Mam stracha i to porządnego:-(.​
 
Do góry