reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
kama - bedzie dobrze trzymam kciuki - ja tez dzisiaj zaginam do mojego gina bo mam jakieś przecieki :szok: cholewa a tak dobrze było - mam nadzieje, ze wrócę jeszcze do domu .......nie jestem na nic nastawiona psych.

mieli mi dzisiaj zaglądać w oczy a będą w .....;-)
 
Kama - dokładnie, będzię dobrze..., może twoj doktorek ma po prostu jakiś wyjazd szkolenie i dlatego...:tak:

Aqua- daj znać co u Ciebie po wyzycie...

Sanya - już tylko miesiąc - dasz radę....
 
Klajo- fakt, wizyta jest przesunięta ze względu na wyjazd lekarza- to po pierwsze; a dwa- nie wiadomo, czy dotrzymałabym do wizyty tydzień poźniej, więc mój doktorek woli mnie mieć na oku:blink:. Zwłaszcza, ze tydzień temu byłam u niego, bo zaczął mi schodzić czop śluzowy:baffled:. Na razie po kawałeczku i bez krwistego zabarwienia...

Aqua- kochana, daj znać po wizycie
 
ja już po wizycie u ginki i dołączam do mam wrześniowych z terminem na koniec sierpnia hahaha
mam przestać się oszczędzać, zacząć normalnie funkcjonować czyli wolno mi już umyć okna i wypastować na kolanach podłogi. dostałam nawet pozwoleństwo na częstsze przytulanki z mężusiem:-D
dostałam skierowanie na ostatnie USG+ przepływy i idę jutro rano do szpitala żeby to zrobić, do tego standardowo mocz, morfologia i HBs
i od następnej wizyty czyli od 12 sierpnia mam się meldować co tydzień w gabinecie

dziewczyny wszystko będzie ok
aqua, ewa meldować co u was po wizytach:-)
 
Witam, nie udzielam się zbytnio na forum, ale mam pytanie. U lekarza byłam 1 sierpnia, robiła mi tylko KTG, następna wizyta 5 września- czy to normalne?
 
buffo- moim skromnym zdaniem, na tym etapie ciąży na wizyty chodzi sie średnio co dwa tygodnie, a jeśli jest potrzeba to nawet częściej.
 
matylda- no to super!!! coraz więc wrześniowych sierpniówek:-D

sanya- oj przykro mi, że tak ci się daą we znaki te wszystkie dolegliwości:no: ale jeszcze tylko miesiąc i widok małej wynagrodzi ci wszystko:)

kama
- cokolwiek się stanie-będzie dobrze!!! jesteśmy z tobą!!!

a co do tematu naszej służby zdrowia- zadzwoniłam dziś do ośrodka, żeby juleczke umówić na bilans 2-lata i co: najbliższy wolny termin dopiero 25 wrzesnia:wściekła/y: jak wspomniałam o porodzie, to babeczka zaproponowała żebym już w tej chwili zapisała olę na wizytę kontrolną:szok::szok: i... wykupujemy ubezpieczenie w limie!

a po wizycie- wszystko w porządeczku:) nic nie wskazuje, żebym w ciągu najbliższych 2 tygodni miała się rozsypać, bo główka jeszcze wysoko, szyjka zamknięta:) ciśnienie w normie: 100/60, waga 11,5 do przodu:-p i w końcu hemoglobina podskoczyła do 12,1:tak: posiew pobrany, najbliższa wizyta za 2 tygodnie (jeśli oczywiście wcześniej nic się nie wydarzy:-p)
 
jestem po wizycie - fałszywy alarm - uuuufffff - to nie wody - te są w normie - wydzielona zmieniła konsystencje
- młoda w porządku

kama
- mi zdjęcie szwów tez przesunął tylko w druga stronę i do szpitala mam przyjść w przyszły wtorek 12.08 a nie w nd 10-ego - lekarz wierzy ze damy rade - zawsze to parę dni więcej tym bardziej ze gwiazda moja to wypasiona nie jest

i załatwiłam okuliste - fart ! z oczami tez wszystko gra wiec rodzimy naturalnie

rano sie zestresowałam ale teraz jestem happy i chyba wyskocze na lody
 
reklama
Do góry