reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Artemida- super wieści, wagę maluszek nadgoni na pewno, ale ten kawałek o przytulaniu mnie rozbroił :-):-):-) Rośnie ci mała pieszczoszka:-)

Matylda- ty już nie pastruj podłóg, tylko słuchaj lekarza i wracaj do nas!!!:-)
 
Artemida- wspaniałe wiesci!!! Mnie tez rozczulila historia o przytulaniu...:sorry2:
Moja kolezanka kiedys "zabiła" mnie tekstem, ze jej synek(urodzony juz de facto) na 3d usg lizał sciane macicy hehehe:-D
A tak swoja droga, to troche mnie uspokoilaś..bo tez mam malutki brzuszek i mała bedzie napewno drobna mimo, ze ja 178cm a tatus 190 cm, bedzie sznurówka:-p , ale bałam sie i w sumie nadal sie obawiam, ze mam mało wód płodowych...oby nie. I ciesze sie, ze wszystko w porzadku. Kochane, jestesmy rózne, kazda z nas jest inna, inaczej przechodzi ciaze, inaczej wyglada i sie czuje..ale najwazniejsze, ze z naszymi pociechami jest wszystko ok. Teraz dopiero zrozumiem w pełni co to znaczy być matką...i szczerze nie mogę sie juz doczekac :tak:
 
Olisska - u mnie też mały brzuszek, a dziecko duże. A wody w normie. Może ci się po prostu dobrze owija wokół kręgosłupa? ;-)

Artemida - super wieści, cieszę się razem z tobą :-)
 
kama - o ile dobrze pamiętam to dzisiaj ci sciagja krążek - trzymam kciuki z całej siły i czekam na wieści

ja mam jeszcze 5 dni :szok: w sumie to 4 bo piątego dnia mam być przecież już w szpitalu - wwwrrrryyy aż mnie trzęsie

a w pokoju nic nie przygotowane chyba czekam na cud aż samo się zrobi :-p

staram się na sile nie myśleć o porodzie, i ze to prawie już :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny krążkami się aż tak nie przejmujcie,koleżanka miała ściągany w tamtą środę i do dziś łazi z brzuszkiem :)
Wczoraj spotkałam ją u lekarza potem poszłyśmy do kawiarni na lody,po lumpeksach hehehe więc to nie zawsze jest tak że po ściągnięciu krążka dziecko od razu wyłazi :)))
Buziaki:)
 
reklama
Ja wczoraj byłam u gin i mam znowu złe wyniki moczu:wściekła/y:, wydaje mi sie że im bardziej człowiek o siebie dba to tym gorzej wychodzi. Skończyło się na Monuralu na odkażenie układu moczowego no i standardowo clotrimazolum:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Po za tym to stwierdził że wszytko trzyma się kupy więc jeszcze troche pochodze w dwupaku:tak:Oczywiście znowu nie zrobił mi usg bo stwierdził że nie ma takiej potrzeby na razie i w sumie to dalej nic nie wiem:wściekła/y:
A wizyty juz co 2 tyg:sorry2:
 
Do góry