reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-)

reklama
isoptinu mam nie zwiekszac. lekarz powiedzial, ze sie przyzwyczaje do skutkow fenoterolu. moze ma racje. juz jest lepiej niz 2 tygodnie temu. mam za to czesciej zazywac tabletki i wyeliminowac calkiem twardnienie brzucha. jakos mi sie to nie widzi. wydaje mi sie za to, ze troche na wyrost gin podchodzi do sprawy. przeciez skurcze na tym etapie to cos normalnego i skoro szyjka otworzyla sie tylko troche i stanela w miejscu to moze pozostac przy tym co jest?
 
skurcze w 34 tc nie są normalne, po 35-36 to tak ale teraz na nie za wcześnie, do tego szyjka może się ztarzymała ale kolejne skurcze mogą ją zmiękczyć i skrócić jeszcze bardziej... chyba nie panikuje ten lekarz, pamiętaj że on jednak więcej w życiu ciiąż widział niż Ty :tak:
 
Do góry