reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

emilka87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2012
Postów
596
Czesc dziewczyny,
jest założony wątek o wyprawce, ale kurcze jak sie chce poczytac opinie o wozkach to ciezko tam cos znalezc, dlatego pozwoliłam sobie założyc taki wątek zeby było ładnie i przejrzyscie dla mam ktore do tej pory ciagle nie mogą sie zdecydowac- czyli cos tak jak ja...- i dla ma ktore chcą podzielic sie swoimi zakupami i doswaidczeniem...
ja jak na chwile obecną mam takie typy jak:
Tutek grander TUTEK GRANDER ALU MAXI COSI CABRIO FIX 3W1 KOLORY! (2467292623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jedo Fyn 4ds 3 w 1 FYN 4DS JEDO 2012 + Maxi cosi CITI + gratisy (2458339992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Roan 4runner ULTRALEKKI ROAN 4RUNNER 3w1 + gratisy (2412330406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
rozważam jeszcze firmy takie jak: Mutsy, Coletto, x-lander.
a jak to u was wygląda?
 
reklama
Ja kupilam bugaboo cameleon. Drogi ale sprawdzony przez przyjaciolke (z reszta tu po stokke to najpopularniejszy wozek). Wybralam, bo: lekki, raczka przekladana, siedzisko i gondola przekladane, latwo sie sklada, jezdzi bez zadnego wysilku, kola piankowe i gumowe (nie chcialam popowanych). niesamowicie solidny.
Nie mam pojecia jakby sie sprawdzal w Polsce. U nas chodniki rowne z podjazdami na kazdym skrzyzowaniu, snieg max dwa tygodnie w roku, wiec niepotrzebny ciezki czolg z wielkimi kolami.

Rozptrywalism wczesniej tez chicco trio costam i quinny. Po obmacaniu chicco w sklepie nie wzielabym go nawet za darmo, straszna tandeta, plastik lamliwy. Znajomy sprzedawca powiedzial, ze chicco ma najwiecej reklamacji.
quinny nie pamietam czem odpadl.. :/

Wszystko zalezy od finansow, miejsca zamieszkania i indywidualnych potrzeb. U nas, ze wzgledu na niepelnosprawnosc emka, kluczowa byla waga.
 
Ja mam Jedo Fyn 4ds i nie zamienie na żaden inny (sprawdzony na synku) :tak:

Oto i on:

DSCN4345.jpg

Kolor 193 - lawendowy - już niedostępny.
 
emilka ja wahałam się między Bebe beni 4 runer a Tako Laret, na pierwszy rzut oka niewiele się różnią, Laret ma amortyzowane koła, skórzaną rączkę, daszek nad gondolą i podnóżek w spacerówce jest taki obszyty. Jednak wydawał mi się taki jakiś mało stabilny i na żywo zupełnie nie przypadła mi do gustu torba. To co mnie przekonało w 4 runer to łatwość prowadzenia, dosłownie 1 ręką, jest prosty i elegancki, wszystkie śrubki są dokręcone (co w Tako (inny model) różnie bywa, bratowej się "wykręciły" same). Łatwo się składa, wszystko na "klik" i pasuje do siebie. Fotelik jest głęboki i wydaje się wygodny. Zupełnie nie rozumiem opinii na temat spacerówki, wcale nie wydaje mi się płytka, ja swoim tyłkiem spokojnie bym teraz usiadła. Niczym się nie różni od innych spacerówek. Na ten czas kiedy mała przyjdzie na świat wydaje mi się idealny. Zimę mała przejeździ w gondoli, wiosnę w spacerówce a na lato dodatkowo i tak planuję kupić "parasolkę" na szybkie wypady, to chyba tyle
 
A my stwierdzilismy ze nam nie trzeba super wypasionego wozka na asfaltowe, miejskie chodniki. Pozatym jest maly i niski tak jak ja wiec nie czuje sie przytloczona i widze chodnik z przodu, a i cena taka ze nie bedzie mi go szkoda zoastawic na klatce schodowej. Po 3 latach uzykowania bez bolu bede mogla go wyrzucic chyba ze sie jeszcze komus nada to nawet oddam :D kosztowal nas 590 zl :))) jak na nasze potrzeby jest wystarczajacy….boli mnie mala gama kolorow przez co wybralam niebieski a chcialam szary lub granatowy….no i jest lekki w sam raz na wchodzenie z nim po schodachp.s najlepsze jest to ze mielismy wydac na wozek minimum 1200 zl:O nie wiem skad ta nagla zmiana decyzji. :D:D
Meza podejrzewam o to ze zaoszczedzil na dziecku bo spodobala mu sie nawigacja za 500 zl i jedzie po nia za tydzien:O wyrodny tatus normalnie…

Dla jednych wozek to mega istotna sprawa, dla nas nie bardzo. Chodzilo nam o to zeby byl niski, maly, wygodnie sie prowadzil :) i tak czuje ze zleci ten czas szybko i zamienie go na parasolke.

www.rampers.pl/cms/produkt-21-Eurobaby_X-7_Wozek_Gleboko-Spacerowy-12459269114145-.html#
 
reklama
Do góry