reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

Pauline ja widziałam tego quinny moodd i powiem Ci ze jak dla mnie to totalna porażka, wózek to chyba dla takiego 2latka na chwile na zakupy . nózki wiszą w powietrzu nei tak jak w wózkach ze sa oparte o ten podnozek, wydaje sie b.nie stabilny i ogólnie jakis taki hmmm na ciepłe wyspy bo z każdej strony może wiać na maluszka .
śliczne macie wózeczki!!! ja ze swojego średnio zadowolona al emoze nadrobię w użytkowaniu i bedzie giciorkowo:)
Stokrotka w śpiworq bardziej zabezpieczysz dzidzie przed zimkiem tak mi sie wydaje bo pod plecki i góre pozapinasz i mu cieplusieńko jest, ja tez musze dokupić jeszcze śpiworek choc u nas starczyła by kołderka ale jakoś nawet duzo praktyczneijszy mi si ewydaje śpiworek :) chce kupic taki z owczej wełny żeby Małemu ciepełko było:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nareszcie i ja dokonałam zakupu mojego pojazdu:-D zdecydowalismy sie na Mutsy Evo red z fotelikiem maxi cosi city enzo z czarnym stelażem :-) ma byc u mnie do 14 dni i juz nie moge sie doczekac:))
 
Dziewczyny a może mi poradzice w sprawie wózka, bo my jeszcze nie mamy. Dziś zrobiliśmy rundę po sklepach i takie dwa wpadły nam w oko:
3w1 GRANDER ALU TUTEK + RECARO YOUNG PROFI PLUS (2562018952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
TAMBERO TUTEK 3W1 ZOBACZ JAKOŚĆ+GRATIS+WYSYŁKA (2560385600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jakbyście coś wiedziały na ich temat to bardzo proszę o opinie, bo w sumie myślałam o wózku Tako Laret a teraz "przeszliśmy" na te modele. Ale nie jestem pewna.... Jak to kobitka - niezdecydowana:rofl2: Więc każda pomoc się przyda, bardzo proszę:tak:
 
Dziewczyny a może mi poradzice w sprawie wózka, bo my jeszcze nie mamy. Dziś zrobiliśmy rundę po sklepach i takie dwa wpadły nam w oko:
3w1 GRANDER ALU TUTEK + RECARO YOUNG PROFI PLUS (2562018952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
TAMBERO TUTEK 3W1 ZOBACZ JAKOŚĆ+GRATIS+WYSYŁKA (2560385600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jakbyście coś wiedziały na ich temat to bardzo proszę o opinie, bo w sumie myślałam o wózku Tako Laret a teraz "przeszliśmy" na te modele. Ale nie jestem pewna.... Jak to kobitka - niezdecydowana:rofl2: Więc każda pomoc się przyda, bardzo proszę:tak:

Ten drugi ma moja bratowa i bardzo sobie chwali na temat tego pierwszego nie mogę się wypowiedzieć:-)
 
nooo i nareszcie i ja mam swoją bryke to sie pochwale...
Mutsy evo
20120828307.jpg20120828309.jpg20120828311.jpg
 
Emilka śliczny wózio, a jak się ma buda, jak położysz dzieciątko w spacerówce, zasłania? Mi właśnie na tym najbardziej zależało, lubiłam jak Kacuś spał, naciągnąć budkę, żeby mu słonko nie przeszkadzało, ani ludzie:-)ę
W weekend jedziemy po fotelik, i maxi-cosi. Zastanawiam sie jaka jest różnica pomiędzy cabrio, a pebble? Wie może któraś z Was? Oprócz ceny oczywiście? Kupimy ten http://www.autofoteliki.pl/maxi-cosi-cabriofix albo ten http://www.autofoteliki.pl/maxi-cosi-pebble tylko nie wiem czym się różnią.
Coś tam doczytałam, że Pebble ma jakąś regulowaną głębokość, czy któraś z Was kupiła ten fotelik?
 
Ostatnia edycja:
Emilka śliczny wózio, a jak się ma buda, jak położysz dzieciątko w spacerówce, zasłania? Mi właśnie na tym najbardziej zależało, lubiłam jak Kacuś spał, naciągnąć budkę, żeby mu słonko nie przeszkadzało, ani ludzie:-)ę
W weekend jedziemy po fotelik, i maxi-cosi. Zastanawiam sie jaka jest różnica pomiędzy cabrio, a pebble? Wie może któraś z Was? Oprócz ceny oczywiście? Kupimy ten Maxi Cosi Cabriofix - tanio! - Autofoteliki.pl albo ten Maxi Cosi Pebble - tanio! - Autofoteliki.pl tylko nie wiem czym się różnią.
Coś tam doczytałam, że Pebble ma jakąś regulowaną głębokość, czy któraś z Was kupiła ten fotelik?
z tego co pamiętam to Pebble ma automatycznie naciągane pasy bezpieczeństwa tzw napinacze, a w cabriofix sama regulujesz. Obydwa mają tą wkładkę jeśli chodzi o głębokosć. Ja wzięłam cabriofix bo był tańszy a w testach wypadają tak samo, a Pebble chcieli mi wcisnąć bo był akurat w promocji i mój mąż już chciał go kupić ale okazało się że tylko ten z wystawki a wyglądał jakby go z 3 dzieci uzywała.
 
reklama
Do góry