reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

ja chyba zdecyduję się na Tako Laret , wczoraj sobie go pomacałam i na żywo bardziej mi się spodobał niż na fotkach. Prowadzi się super lekko - jedną ręką.

kolor 8 (na fotkach jaśniejszy , w rzeczywistości śliwkowy)
Kolorystyka Tako Laret
 
reklama
My mamy taki wózeczek, MARS firmy Adamex 3 w 1 czyli gondola, spacerówka i fotelik, a dodatki to torba, kosz na zakupy, pokrowiec przeciwdeszczowy, moskitiera i oczywiście pokrycie do każdej części osobno, czyli do gondoli, spacerówki i fotelika. Już stoi złożony i się wietrzy, żeby nie było tak czuć nowymi materiałami.
Jesteśmy na razie baardzo zadowoleni a kosztował nas 1100 zł razem z przesyłką, podczas gdy na aukcjach Allegro potrafi taki zestaw ponad 1300 kosztować bez przesyłki. Bardzo fajnie się go prowadzi, przynajmniej w domu, bo na dworze jeszcze nie próbowałam :)
Koła przednie ma zwrotne z możliwością blokady jak komu pasuje.
wozek-mars.jpg
 
pok - jak nie masz zimy i równe chodniki, to spoko loko:tak:;-) , a co do Stoke, jechałam wózkiem od znajomej chyba z godzine, masakra, cały czas myslałam, ze sie rozleci:eek:a taki drogi pierun

ja mam dzis tego dziada łodebrac Wózek Peg Perego Pliko P3 Compact Completo Modular Wózki Wielofunkcyjne - 3w1 SzkrabShop.pl

Jak najbardziej sie zgadzam, ze stokke zupelnie nie wart swojej ceny. W genewie chodzi pewnie o mode i popisowke.
Mnie najbardziej rozbawilo, ze spacerowka w kierunku do rodzica nie rozklada sie do lezenia i trzeba z zasypiajacym dzieckiem odczepic i przekrecic - moze pudzian by sie nie meczyl. Dla mnie to porazka.
czy by sie rozlecial watpie, bo wyglada na bardzo porzadny, emek go ogladal i macal z kazdej strony ale nie wiem czy to dobry wozek na polskie chodniki. Mi sie w nim bardzo podobala opcja robienia dwokolowca jednym ruchem reki (wersja na plaze) i uklad kolek ulatwiajacy wjezdzanie po schodach. Jestem pewna, ze z cameleona bede bardziej zadowolona. Jest naprawde super!

Aaa laski nie wiem jak wasze wozki ale moj po wjeciu z kartonu strasznie smierdzial sztucznymi tkaninami i swiezym plastikem. Od razu go zlozylismy zeby stal i sie wietrzyl. A teraz w nowym mieszkaniu mamy duzy balkon i tu bedzie stal i sie wietrzyl, bo miesiac minal a caly czas ten zapach czuje.
 
Moja kumpela ma ten stokke i śmieszny jest jak dla mnie i mało poręczny tzn jakiś nie takiś gdzie nawet kosza nie ma itd.a cena?szok :0
 
moj wozek to eurobaby X7 Martusiu:) I tak jak mowie wiem ze rewelacji nie ma ale dla nas jest wystarczajacy :) pozdrawiam
 
Gdyby nie to ze zima to fajny:))spacerówki nie wiadomon jakiej byś nie musiała kupowac bo ten wózio juz w sobie mały poręczny!a to dla matki wazne:)

Ja ogólnie to w sumie chciałam kupić tylko gondolę bo spacerówke mam po smykach i zaraz na nią sie przesiądę jak śnieg zniknie:))no ale od kumpeli odkupuję a ona całosć chce to ok i tak tanio także niehc juz jest i większa spacerówka w razie czego;)
 
reklama
Do góry