reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

reklama
Moja kumpela ma ten stokke i śmieszny jest jak dla mnie i mało poręczny tzn jakiś nie takiś gdzie nawet kosza nie ma itd.a cena?szok :0

Ma kosz - taka torbe pod spodem, bardzo pojemna. M bardzo duzo zalet ten wozoek, np ti, ze dziecko jest wysoko na wprost rodzica (wygodie dostawia sie np do stolu w knqjpkach). Ja bym go kpila gdyby mial przekladana raczke i spqcerowke rozkladana do lezenia w obu pozycjach. Wozek, ktory tyle kosztuj powinien juz miec wszystko! :)

Gdybym mieszkala w pl, to bym wziela jedo lub xlandera pewnie. Przeraza mnie tylko, ze one takie ciezkie...
moj bugaboo z wpeita gondola wazy 8 kg :/
 
A ja mam taki x-lander x-1 ... tyle ze czerwono czarny odkupiony od znajomych po okazyjnej cenie ...wozia w domku jeszcze nie mam stoi u znajomych bo oni duzyyyyy dom maja a u mnie troszku ciasnawo a jeszcze gosci sie spodziewamy na kilka dni i materace w ruch pojda:szok::-D jak rodzinka pojedzie to go sobie przywioze ..tylko fotelik musze dokupic
c_big1907448.jpg
 
Ostatnia edycja:
ja myslalam, ze nie bede musiala kupowac dla Agatki wozka, ale jednak bede musiala, bo ten po Oliwce i jeszcze dwojce innych dzieci nie da rady juz uwiesc trzeciego, ma ok 7 lat a byl to x lander xa tylko gondola sie nadaje

bedziemy kupowac z becikowego, dostaniemy w sumie 2tys tego becikowego, ale na wozek planuje wydac jak najmniej

pisalam do firmy xlander i ponoc da sie ta moja stara gondole zamontowac na stelazu najnowszej spacerowki wiec tak rozwazam zakup tego:
X-LANDER XA 2012 + ŚPIWÓR + GRATISY + 36GW WROCŁAW (2455429872) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
kolor antarctica
fajna opcja jest tez taka wkladka do spacerowki x landera
Nosidło X-soft carrier ASH (2470724481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


a z wielofunkcyjnych to ten:
MAKALU 4 WÓZEK WIELOFUNKCYJNY QUATRO CZĘSTOCHOWA (2479474664) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
lub ten
KUNERT"GOLD" ALUMINUM +FOTELIK +GRATISY! (2454150948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

martusia ja mialam ten kunert dla Oliwki na samym poczatku, ogolnie bylam bardzo zadowolona ale fakt dosc ciezko sie prowadzilo przez brak skretnych kolek,spojrz na tego kunerta co Ci pokazuje wyzej

ogolnie dla mnie wazne, takze ze wzgledu na to, ze Agatka bedzie opiekowala sie moja schorowana mama jest aluminiowa rama (lzejszy), duze i skretne kola ze wzgledu na lzejsze prowadzenie
 
Martusia no wg mnie jest np w zimie :tak:jak spadnie mega dużo śniegu :tak:ja bym się na Twoim miejscu zastanowiła :tak:bo jednak cieżki wozek+dziecko+mega śnieg:tak: a przy skrętnych jak ich nie bedziesz chciała zawsze możesz zablokować:tak:ja widziałam ostatniej zimy jak jedna kobieta się męczyła :tak:jak były pozasypywane chodniki, zeby jechać i wykręcić takim wózkiem:tak:
 
reklama
Martusia no wg mnie jest np w zimie :tak:jak spadnie mega dużo śniegu :tak:ja bym się na Twoim miejscu zastanowiła :tak:bo jednak cieżki wozek+dziecko+mega śnieg:tak: a przy skrętnych jak ich nie bedziesz chciała zawsze możesz zablokować:tak:ja widziałam ostatniej zimy jak jedna kobieta się męczyła :tak:jak były pozasypywane chodniki, zeby jechać i wykręcić takim wózkiem:tak:

jeszcze zobacze ale i tak jestem zdecydowana na niego, poza tym tatusiek od czegos jest :p
 
Do góry