reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

Ja tez nie moge sobie wyobrazic wozka bez skretnych kol. teraz nawet jak w sklepie uzywam wozka na zakupy , ktory ma przyblokowane skrecanie, to dostaje nerwicy ;-)
 
reklama
Nawet ja wozkowo nie wymagajaca ;) uwazam ze wozek bez skretnych kol to masakra, zawsze mozna zablokowac. Na to akurat patrzylismy:)
 
My wybraliśmy Mutsy, jestem nim zachwycona :)
miałam okazję jeździć z dzieckiem innym wózkiem i tamten ciężko się składało (trzeba 2 osób), ten jedna osoba włoży do bagażnika to ważne.
Jest lekki, ma skrętne koła (początkowo nie chciałam, ale polecam pojeździć na sucho w sklepie - warto!), dokupię kosz na zakupy dodatkowy.

My kupiliśmy używany samą gondolę, bo nie pasują mi spacerówki we wszystkich 3w1 potem wolę kupić parasolkę a fotelik maxi cosi.
 
marta2411 powiedz mi czy ten jedo fyn nie jest za bardzo szeroki? gdzies przeczytałam ze nie miesci sie w bramki w sklepie.. to moze byc prawda?
miq a wielkosciowo i wagowo laret nie jest masywniejszy i cięższy niz 4runner? ja takie odnosze wrazenie, ale widzialam tylko przez internet:(
 
Bexa B4x Blue Green z czarną ramą i chromowanymi falgami - _______bexa_______ B4X______ Fashion White___2012_ (2466920149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

* Waga rama + gondola 13kg!!!!:szok:
* Oparcie spacerówki rozkładane całkowicie do pozycji leżącej
* Mechanizm na ramie, do którego wpina się gondolę spacerówkę czy fotelik - metalowy, nie plastikowy, jak to jest w wielu wózkach, a co za tym idzie, dużo wytrzymalszy.
* Głęboka i szczelna budka, zarówno w gondoli jak i spacerówce, dla mnie ważna, ze względu na wietrzna i deszczową pogodę w Irlandii.
 
u mnie tak samo szczególnie, ze kola skrętne sie przydają jak np w okolicy ma się male sklepiki :) wtedy nie ma problemu i można łatwo wyjechac :) wykręcić wózkiem :tak:u mnie też to był priorytet:tak:bo w okolicy mam sporo malych sklepików a nie wyobrażam sobie zostawic malucha za sklepem a widzę, ze niektóre mamy u mnie tak robią :szok:no i mąż pracuje więc głownie ja robię zakupki:)
 
Koła skrętne sa dla mnie zbawieniem:))miałam dla mych smyków bez skrętnych kół i ok duże pompowane normalnie jedna ręka a on sam jechał te koła go prowadziły :D żadne dziury krawężniki itd.nawet śnieg nie był dla nas problemem jechałam nim jak czołgiem hehe czyli wjechał wszedzie z każdą lekkoscia ALE jednak żeby skręcić ominąć ogólnie nim manewrowac to każdy ruch trzeba było go przechylać aby na kołach skręcić(wiecie o co mi chodzi...)i to utrudnienie:/ no i wózio na prawdę cieżki dlatego tym razme chciałam koniecznie wózek ze skrętnymi kółkami(przy spacerówce przyzwyczaiłam się do tej mega wygody)czy gondola która zdejmuje się ze stelazu bo tak łatwiej wpakować w auto...

Także MARTUSIA zastanów sie jednak to my mamusie bedziemy cześciej korzystać z wóziów...ja żałowałam takowego zakupu a ten co ja kupowałam kosztował ok 900 zł bez fotelika także drogo...mogłam dołożyc i kupic wygodniejszy...miałam nowszego Nestora na resorach z duzymi pompowanymi kołami na alusiach hehe bajer oj tak ale no jak pisałam w praktyce nie za fajny...

Tzn.nie skreślajmy tak całkiem bo jak pisałam on się sam prowadził i nic mu nie przeszkadzało na drodze bo przejechał elegancko no ale jednak te koła i cieżkosć czy przy składnaiu wielkosć/ciężkosć...
 
reklama
emlika tak, Laret jest kilka kg cięższy i o kilka cm szerszy i dłuższy od % Runnera, nawet na żywo wydaje się taki bardziej napompowany, czego chciałam uniknąć
 
Do góry