reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

Zdecydowanie pompowane koła dziewczyny. Te piankowe słyszałam do niczego jak na wypady za miasto (a nawet i w mieście). Każdy kamyczek wciska się w piankę i co potem??:/
 
reklama
Nie no tak źle nie jest z tymi piankowymi :)ja dwóch smyków przewiozłam w spacerówce i wsio ok :)Alanka jeszcze wozimy w niej ale potem Marcelkowi oddamy bryke :))
 
pauline ja bede kupowac maxi cosi cabrio-bez bazy izofix-ale to tylko dlatego ze mnie narazie na nia nie stac-ale z czasem zamierzam napewno kupic... a wozek bedzie innej firmy-jeszcze sie nie zdecydowalam jaki chce ;-)
emilka87 calkiem ladnie sie prezentuje ten wozek... musze troszke o nim poczytac i sprawdzic czy u mnie taki jest dostepny ...
 
a ktoś coś słyszał lub widział ten nowy model Tako baby heaven?? dosc fajnie wygląda i jest lzejszy od poprzednich modeli...
3w1 Wózek Baby Heaven line ALU+fotelik-wózki TAKO (2483102659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


ja widziałam , bardzo ładnie się prezentuje, ma większą gondolkę od pozostałych, mnie mnie przekonała kolorystyka (mały wybór mają) no i na żywo nie podoba mi się ten materiał (imitacja lnu) a dodatkowo całe wykonanie bardzo "puchate" wg mnie , takie nadmuchane , jakby był robione faktycznie na zimę (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi), mam na myśli budkę np. na fotkach tego nie widać , ale poza tym wózek bardzo fajnie się prezentuje i ogólnie widać , że jest wygodny i funkcjonalny. Funkcje mnie więcej jak w każdym modelu Tako.

a ja strzeliłam w końcu fotki mojego Lareta. Dziewczyny - torba jest odpinana, mój m też miał obiekcje, ale mówi , że na spacery będzie sobie ją chował do koszyka zakupowego hehehehe

P1020712.jpgP1020713.jpgP1020719.jpgP1020717.jpg

P1020718.jpgP1020714.jpgP1020720.jpgP1020721.jpg
 

Załączniki

  • P1020715.jpg
    P1020715.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 185
  • P1020716.jpg
    P1020716.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 156
A w czym torba przeszkadza?w końcu to do wózia komplet i tyle...tata ma dzieciątko wozić a nie torbą sie zachwycać no nie?mojemu w życiu by nie przyszło do głowy gadac na temat torby :D
 
Emilka świetnie wygląda ten Tako, i faktycznie wagę ma niezłą!
Alebur kolor rewelacja! Ciekawe, czy mój M do torby by się przyczepił:-) ale chyba nie, bo jak mu powiedziałam, że chce różowy wózek to już nic nie powiedział;-)
 
ja widziałam , bardzo ładnie się prezentuje, ma większą gondolkę od pozostałych, mnie mnie przekonała kolorystyka (mały wybór mają) no i na żywo nie podoba mi się ten materiał (imitacja lnu) a dodatkowo całe wykonanie bardzo "puchate" wg mnie , takie nadmuchane , jakby był robione faktycznie na zimę (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi), mam na myśli budkę np. na fotkach tego nie widać , ale poza tym wózek bardzo fajnie się prezentuje i ogólnie widać , że jest wygodny i funkcjonalny. Funkcje mnie więcej jak w każdym modelu Tako.

a ja strzeliłam w końcu fotki mojego Lareta. Dziewczyny - torba jest odpinana, mój m też miał obiekcje, ale mówi , że na spacery będzie sobie ją chował do koszyka zakupowego hehehehe

Zobacz załącznik 483657Zobacz załącznik 483658Zobacz załącznik 483664Zobacz załącznik 483662

Zobacz załącznik 483663Zobacz załącznik 483659Zobacz załącznik 483665Zobacz załącznik 483666

kolorek rewelacja wózek też:) gdybym nie miala mojego Tako na pewno bym ten kupila:)
 
reklama
nie przegiełam z niebieskim kolorem wózka dla dziewczynki, kule bele najbardziej mi się podobał, a teraz wszyscy myślą, że to chłopok bedzie :) noooosz :wściekła/y::-D
 
Do góry