reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Zrobiłam dziś zdjęcie dla M. bo nie widział Nas od 10 dni a trochę się Nam urosło;) Brzuszek wyszedł dość duży ale to może też wina pysznego śniadanka;) jeszcze nie dawno nic a nic nie było widać a tu proszę:) Mężuś był zachwycony:)
11t1d
1.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
piękny brzusio, ja takiego jeszcze nie mam... 3 marca zaczynam ostatni semestr na uczelni, będę już w 14 tygodniu i myślałam że zaskoczę wszystkich brzuszkiem po miesiącu ferii, bo nikt wcześniej nie wiedział o ciąży, ale nie zanosi się żeby przez te 2 tygodnie jeszcze coś ruszyło... buu
 
Kasia, mój tydzień temu też był sporo mniejszy, zauważyłam po sobie i szwagierce, że ten pierwszy "wzrost" brzuszka bywa gwałtowny, tak jakby nagle wypadł;) w ubraniu jeszcze nie jest zbyt widoczny chyba żebym założyła coś obcisłego, ale ostatnio strasznie mnie uwierają takie ciuchy
 
Śliczny brzusio.
My jutro się obfocimy :) W obwodzie przez tydzień 2cm przybyły i jest 89 (na dole brzuszka- tu gdzie coś widać).
 
u mnie też dziś było 89 w najbardziej "wystającym" miejscu:) a w samej tali przybyło 2-3 cm - niżej się wcześniej nie mierzyłam;) czekamy na focie;)
 
a macie inne brzuszki rano a inne wieczorem? bo mój wieczorem jest zawsze większy niż rano :confused:

ja zawsze wieczorem mam duży brzuszek a rano płaski, no, może lekko odstający :)
W pracy na przykład jak sobie pojem więcej, a prawie ciągle coś jem, to pod koniec wolę się już nie pokazywać, bo jeszcze nie obwieściłam tej wspaniałej wiadomości :)
 
brzuszek.jpg

no dobra to mój brzuszek w porównaniu :) coś tam troszkę wyskoczyło, muszę jeszcze tylko pamiętać by ręcę układać tak samo :) brzuszek fotografowany zawsze rano.

Bo wieczorem to jest większy, widzę, że nie tylko u mnie :))
 
noto wrzucam i ja, zdjęcie robione rano więc chyba w miarę wiarygodne,ale w porównaniu z Waszymi brzuszkami to mam już konkretny...hmm w sumie pewnie dlatego że to już drugi lokator brzuszka :-p tak dla porównania wrzucam drugą fotkę z mojej pierwszej ciąży, różnica widoczna gołym okiem...
Zdjęcie0061.jpg 13 tc.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
To i ja wrzucam. Troszkę pewnie oszukane, bo jedno na czczo, a kolejne po całym dniu, ale dziś jakoś szalenie przez dzień się nie zmienił, bo niewiele jadłam :)



DSC_0541.jpg Dla porównania- to fotka z 10 tc
DSC_0566.jpg a to fotka z 12 tc
 
Do góry