reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Loonka śliczny brzuszek i jak ty to robisz, że jeszcze się w jeansy mieścisz??? nie uciskają cię? Ja miałam taką schizę już od 12 tc, że sobie od razu spodnie ciążowe kupiłam :-)

Mieszczę się bo raz że to biodrówki, a dwa że dość duży rozmiar ;) Kupiłam je w ubiegłym roku ze 3 miesiące po porodzie, to wtedy były dobre ;) Teraz jak wyrosłam z jeansów, w których do tej pory pomykałam odkopałam te z dna szafki i jak znalazł :) Wszystkie guziczki się dopinają i nic nie gniecie. Może na dupkę jeszcze trochę luźne, ale to kwestia czasu ;) Jakieś jedne ciążowe mam, ale nawet ich nie wyciągam - liczę że będzie na tyle ładnie, że w krótkich spodniach i sukienkach przechodzę do końca ciąży.

Anmika, Ty się teraz nie martw kilogramami :) Będziemy zrzucać jak przyjdzie pora ;)
 
Super brzusie :))
Loonka - zdjęcie bardzo mi się podoba, takie artystyczne :))

A to mój brzuś..wczoraj robilam zdjęcie. M-ek obiecuje mi sesje fot. to doczekam się lepszych fot ;)
 

Załączniki

  • 20120628115.jpg
    20120628115.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 21
Słodkie brzusie!!:))

LOONKA tak wbijasz sie ale jak siądziesz to mam wrazenie ze cie uciska na dole?bynajmniej ja bym chociaż jeden guz musiała odpiac bo jednak one wygladaja ciasnawo w dole...tak mi sie wydaje?
 
ja tyz w 14 tygodniu kupilam juz ciazowe portki, bo mnie uciskalo wszedzie. i jest to tak wygodne, ze powinni takie robic tez nieciazowe :)
 
reklama
Nawet sie skusilam na dwie ciazowe pizamy z krotkimi spodenkami, bo nie lubie spac w koszulach i to jest po prostu czad! Zadnej gumk krepujacej... No cud miod! :-D:-D:-D
 
Do góry