reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Loonka slicznie, na zdjeciu wydaje sie byc mniejszy niz moj, a po cm jest wiekszy heh

Martusia - dokładnie tak jak Patrysia pisze - najmniej na leżaka miałam w obwodzie 84cm, a że to o 3cm mniej niż na stojąco, jak mi ostatnio wyszło to można powiedzieć, że ja rozrost brzuszka rozpoczęłam od obwodu 86-87cm w pępku (bo nie wiem jaka była różnica we wcześniejszych tygodniach)- ogólne jestem szeroka i w talii nie miałam nigdy mniej niż 64cm [przy wzroście 167 i wadze 52kg - czyli jako chudzinka, a jak zaszłam w ciąże to nic mi nie brakowało;)], więc u mnie ma się gdzie rozłożyć te 91cm ;)

Joasia, fajniutki brzuś :)
 
Same piękne brzuszki!
Martusia- spory, ale bardzo zgrabny brzuś!
A to moje zdjęcie jak co dwa tygodnie :) (piszę dwa razy tc, bo przez tego lekarza to ja już nie wiem :p )
DSC_0859.jpgtutaj już ciut kreseczkę na dole brzuszka widać :)
DSC_0864.jpg
 
reklama
martusia slicznie nie przesadzaj slicznych brzucholek:p a pozatym widac ze wszystko Ci w brzuszek idzie bo ramionka i nozki masz zgrabniutkie a mi celulit na udach sie robi:p

gorgusia Twoj to katalogowy taki idealny piekniusi i wogole :p sliczny:) u mnie juz od dolu i od gory widac kreseczke poki co slaba ale jest:D
 
Do góry