reklama

wrześniowe chustonoszenie

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2011' rozpoczęty przez kachasek, 18 Październik 2011.

1. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

to zakładam :D jeszcze ekspert by się przydał, ale zawsze na eksperckim można podpytać:-)

2. asia*

asia* Moderator

kachasek
    to oficjalnie wyznaczam Cię na eksperta

3. reklama
  4. wrześniowa

wrześniowa Fanka BB :)

W takim razie kachasek- jako ekspert opowiadaj co wiesz ;-) Powiedz na przykład od czego zacząć chustonoszenie? Od zakupu chusty czy najpierw się podszkolić? hmm?

5. klementyna33

klementyna33 Fanka BB :)

ja się podpisuję pod wypowiedziami asi i wrześniowej :tak::tak:

6. kachasek

aaaaaa!!! toście zaszalały teraz:eek: miło mi, ale ja się aż tak nie znam

7. asia*

asia* Moderator

najbardziej z nas wszystkich, więc nie chcemy syszeć odmowy

8. wrześniowa

wrześniowa Fanka BB :)

dokładnie :tak: Może któraś ma blisko siebie, ja nawet dwa :szok: Klub Kangura

9. kachasek

ja nie mam:sad: bardzo bym chciała mieć
    ale mam internet:-D
    jeśli chodzi o te tanie chusty tkane... wiem, że sporo osób kupuje, nie wiem czy i jak długo używają (mówię tu o tych szytych z tkanin na pościel czy flaneli). Ja szyłam 4 lata temu sama wiązankę z flaneli. Szybko poszła w odstawkę. Teraz jak mam porównanie i wiem, na czym dociąganie tak naprawdę polega, wiązanej samoróbki nie polecam. Choć nie mówię, że się nie da. Czasem można coś fajnego używanego kupić/upolować za małą kasę. Wcześniej czy później kasę i tak się wyda na firmową, jeśli się człowiek nie zrazi po pierwszych nieudanych próbach wiązania;-) no dobra, z czasem wpada się w nałóg (ja już wpadłam, konto piszczy, że mu coś kasy mało:zawstydzona/y: a Klaudia dopiero miesiąc skończyła;-) chociaż dwie mi mama zasponsorowała)

10. reklama
  11. klementyna33

klementyna33 Fanka BB :)

kachasek wrzuć nam linka z przykładową chustą jaką można kupić na początek....bo my zielone :eek:

12. Gośka_W

Gośka_W Wrześniowa mama Martynki

Ja też się zapisuję na szkolenie Kachasek

Poleć forum