reklama

wrześniowe chustonoszenie

kachasek

matka-wariatka :)
Rozwiązania
0
to zakładam :D jeszcze ekspert by się przydał, ale zawsze na eksperckim można podpytać:-)

reklama

wrześniowa

Fanka BB :)
Miasto
śląsk cieszyński
Rozwiązania
0
W takim razie kachasek- jako ekspert opowiadaj co wiesz ;-) Powiedz na przykład od czego zacząć chustonoszenie? Od zakupu chusty czy najpierw się podszkolić? hmm?

kachasek

Rozwiązania
0
aaaaaa!!! toście zaszalały teraz:eek: miło mi, ale ja się aż tak nie znam

kachasek

Rozwiązania
0
ja nie mam:sad: bardzo bym chciała mieć
ale mam internet:-D
jeśli chodzi o te tanie chusty tkane... wiem, że sporo osób kupuje, nie wiem czy i jak długo używają (mówię tu o tych szytych z tkanin na pościel czy flaneli). Ja szyłam 4 lata temu sama wiązankę z flaneli. Szybko poszła w odstawkę. Teraz jak mam porównanie i wiem, na czym dociąganie tak naprawdę polega, wiązanej samoróbki nie polecam. Choć nie mówię, że się nie da. Czasem można coś fajnego używanego kupić/upolować za małą kasę. Wcześniej czy później kasę i tak się wyda na firmową, jeśli się człowiek nie zrazi po pierwszych nieudanych próbach wiązania;-) no dobra, z czasem wpada się w nałóg (ja już wpadłam, konto piszczy, że mu coś kasy mało:zawstydzona/y: a Klaudia dopiero miesiąc skończyła;-) chociaż dwie mi mama zasponsorowała)

klementyna33

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
kachasek wrzuć nam linka z przykładową chustą jaką można kupić na początek....bo my zielone :eek:

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry