reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

faktycznie w tych ofertach BOGO mnóstwo chust i niektóre całkiem fajne cenowo. a na ok.cen. Nepal...bardzo mi się podoba :tak: ale teraz nie kupię :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
asia pięknie :tak: ja w grudniu będę na 100% z moją położną z SR bo ona chce też uczyć na szkole rodzenia jak wiązać chusty. Ja na razie nie wiążę i trochę mi przykro :-( bo nie umiem :-( nie podoba i się jak Alutek siedzi, jakoś tak sie przegina w jedną stronę. Na dwór i tak bym nie wychodziła z chustą bo jak już pisałam nie mam ubrania a osłonkę dopiero kupię. Mam nadzieję że po warsztatach już będę naumiana i Alutek będzie szczęśliwy. A na wiosnę zrobimy wymarsz w chuście.

mi też zabardoz wiązanie nie wychodzi główie nóżek nie umiem ułożyć i dociągnąć pożądnie, ale za każdym razem jest lepiej mam nadzieje ze nawarsztatach pokaza nam co i jak i bedzie juz super.
a cieplego ubranka tez mi brakuje w kórtke się nie dopnejedynie w ten polar wchodzimy razem ale juz powoli za zimno sie robi.

no ja nie wiem, chyba nie pojadę:-( jeszcze nie wiem kiedy będę miała obronę, wiem tylko że w grudniu

asiu super wyglądacie:-):tak: jak wpadłaś i chcesz nati, to zerknij do sklepu i oferty BOGO:-D mnie coś trafia, bo tydzień temu nie było tych chust, które chciałam i w zasadzie mam dwie, których raczej (bo jeszcze nie wiem na 100%) nie chcę:sorry2: i myślę, czy może wymienić:confused:
a jakich i dlaczego nie chcesz? mie w tym bogo kusi pare ofert, ale nie ma zadnego zestawu zeby mnie urzekł w 100 %
 
bambusy - turkus i czerwień

ja kupiłam w takko polar za 19zł z przeceny za duży na mnie, ale fajny damski krój i póki co śmiało się w niego razem pakujemy:tak:
 
fajna cena za ten polar:)
ja musze za jakąś większa kurtką się rozejrzeć, albo do mamy przejść pozukać czegoś, ona nigdy nic nie wyrzuca i pewnie coś się większego znajdzie

a co nie tak z tymi bambusami ja się właśnie nad nimizastanawiam, turkus mi się podoba, ale ontaki na lato fajny mi się zdaje, na zime wełenka by się przydała, z drgiej storny po domku powinien być ok.
 
nie no nic z nimi, tylko nie wiem, czy chcę czy nie;-) póki co chcę, właśnie jak cieplej, ale mulu bym chciała i lahti;-) eh ile ja bym nie chciała:-D

a jeśli jeszcze o nati chodzi, to na all to są też fajne z ofert cenowych z pościelą (są jeszcze inne Lki albo z kółkowymi)
 
Ostatnia edycja:
Tofilesia zadzwoń i zapytaj o miejsca, bo z tego co wiem to tylko 6 par z dziećmi może uczestniczyć w warsztatach. Ilość miejsc mocno ograniczona. Ja jadę w grudniu.
 
reklama
jednak się zdecydowałam na nati tylko teraz myslę jaką długosc?? ja mam 170cm wzrostu
Franek popołudniu lubi byc teraz noszony żeby sobie wszystko oglądać, a że z niego wielki chłop to moje ręce i kręgosłup mają dość, mam nadzieję w chuście będzie troche lżej
 
Do góry