reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

kasiula
ja mam 162 cm i mamchute 5,2 m (ale faktycznie to ona ma więcej,bo oni chyba bez skosów liczą, może mi się jeszcze zbiegnie bo dopiero raz prana) i jamam ogony w kieszonce do ziemi :( dla mnie to za duzo, pląta się po ziemi, a jak już zawiąże to nie mam gdzie tej ilości materiału schować żeby wyglądać jak człowiek a nie zamiatać chodnika.
No i ja jetem bardzo duża sama w sobie i cycki małe mam, anka też raczej do wieloludów nie należy.
A nati jest super jak tylko mi się mojąuda sprzedać to też chce jakąś natke, tlyko w jakiś bardziej zywych kolorach

chociaż zamarzył mi się ten grisol jeszcze jeden cudny girasol:ardent jest u mnie!!!FOTY s.2 boskie kolorki,idealnie takie jak by mi pasowały .
ten też jest piękny Amitola слинг-шарф гирасол
 
reklama
asia piękny ten girasol, te fiolety i róż to coś jak moja Nati Lirio. Ja też lubię takie tęczowe kolorki. Trampki dla Alutka robię właśnie tęczową włóczką :-)

Moja nati też ma 5,2 m. ale ja jestem baaardzo duża, 175cm wzrostu i rozmiar spory /sen mi z oczu spędza, mam do zrzutki jakieś 30 kg :baffled:/ a i tak mam ogony dość długie wiec chyba standard 4,6 też byłby ok.
 
Ostatnia edycja:
klementyna mam nadzieję, że zdasz relację z warsztatów:-)
oj girasole też mi się podobają, ale jeszcze żadnego nie kupiłam;-) no i raczej nie kupię, przynajmniej nie teraz... muszę spasować, przystopować, obrona mgr 300zł pożre:confused2: a można by było przyjemniej je spożytkować:cool:
jedynie dziś (wczoraj znaczy się) chandrę zabiłam, jeszcze nie do końca, bo na inną kasę zbierałam, ale wydałam na tą http://allegro.pl/chusta-wiazana-bebelulu-model-rapalu-rozmiar-m-i1909605381.html

n
iech mnie ktoś walnie w łeb i się obudzę, bo niedługo zamiast chleba chusty jeść będziemy:sorry: ;-) ale tym razem budżet za bardzo też nie ucierpiał, bo kasa ze sprzedanych na all rzeczy (a nati mama zasponsorowała;-))
 
asia ten girasol naprawde przepiekny. Jakbym chuste chciala to na pewno bym ta kupila :-)
Nie chce robic konkurencji ale tylko chcialam sie pochwalic ze jestesmy obydwie z Lenka wniebowziete nosidelkiem ergo baby. Jest bardzo wygodne, zarowno dla mnie jak i dla malej. Zasypia momentalnie, nawet teraz gdy ciagle dokuczaja jej kolki. Jesli jutro nie zapomne, to przed wyjsciem do osteopaty zrobie zdjecie :-D
Juz uciekam i chustomankom nie przeszkadzam! A Ciebie kachasek stukam wirtualnie w leb!;-):-D
 
klementyna mam nadzieję, że zdasz relację z warsztatów:-)
oj girasole też mi się podobają, ale jeszcze żadnego nie kupiłam;-) no i raczej nie kupię, przynajmniej nie teraz... muszę spasować, przystopować, obrona mgr 300zł pożre:confused2: a można by było przyjemniej je spożytkować:cool:
jedynie dziś (wczoraj znaczy się) chandrę zabiłam, jeszcze nie do końca, bo na inną kasę zbierałam, ale wydałam na tą http://allegro.pl/chusta-wiazana-bebelulu-model-rapalu-rozmiar-m-i1909605381.html

n
iech mnie ktoś walnie w łeb i się obudzę, bo niedługo zamiast chleba chusty jeść będziemy:sorry: ;-) ale tym razem budżet za bardzo też nie ucierpiał, bo kasa ze sprzedanych na all rzeczy (a nati mama zasponsorowała;-))


relację zdam oczywiście jak tylko się wybiorę....teraz zdycham na ból gardła


chusta świetna, śliczna jak będziesz chciała ją spieniężyć to jestem pierwsza w kolejce - lubię takie motywy :-D:tak:

ja również wirtualnie walę Cię w łepetynkę ;-):-D

asia ten girasol naprawde przepiekny. Jakbym chuste chciala to na pewno bym ta kupila :-)
Nie chce robic konkurencji ale tylko chcialam sie pochwalic ze jestesmy obydwie z Lenka wniebowziete nosidelkiem ergo baby. Jest bardzo wygodne, zarowno dla mnie jak i dla malej. Zasypia momentalnie, nawet teraz gdy ciagle dokuczaja jej kolki. Jesli jutro nie zapomne, to przed wyjsciem do osteopaty zrobie zdjecie :-D
Juz uciekam i chustomankom nie przeszkadzam! A Ciebie kachasek stukam wirtualnie w leb!;-):-D


dawaj fotkę koniecznie :tak:
 
kachasek
ale szalejesz :) dobrze że dzieciaczki tylko do pewnego wieku się nosi to mąż cie niepogonie:)
a chusta jest superowa, inna niż wszystkie taka pocieszna.

bluetooth
ale o nosidłach jak najbardziej też tu może być, zmienie temat żeby nie było. I wstaw zdjęcie koniecznie.

Ja się już zdecydowałamna tego girasola, chociaż bije się z myślami czy nie lepiej kupić z 2 chusty, czy tegojednego, no podoba mi się jak nie wiem co. A tez posprzedawałam rzeczy ciążowe na all i mam trochę funduszy.
 
asia dzieki :-)
A co do chusty to kupuj ja jesli Ci serce podpowiada i tak bardzo ja chcesz miec :-) No ja bym ja chciala miec. W koncu Tobie tez sie troche przyjemnosci z macierzynstwa nalezy;-) Nie tylko malemu bablowi ma sie chusta podobac ale i Tobie :-D
 
asia:-D odwieczne dylematy;-)
bluetooth o ergo jak najbardziej pisz, ja się nad marsupi dla męża zastanawiałam, ale powiedział, że ma wózek (ciekawe, co w górach powie;-))
klementyna będę pamiętać:tak:
 
asia bierz....potem kupisz sobie jeszcze ze 6 innych :-D minimum :-D:-D

widzę, że handelek na all kwitnie....ja też sprzedaję ciążowe ciuszki i moje buty ulubione /normalnie zrobiły się za małe na mnie, chyba mi stopa urosła po tej ciąży :eek::eek:/ na all ludziska kupią wszystko :tak:

kachasek no ja myślę, spróbuj tylko zapomnieć ;-)
 
reklama
:-D
ludziska nie wszystko kupią:no: ale 100 sztuk 1groszówek z 1995 r w stanie nienaruszonym obserwowałam z ciekawości i poszło za 222zł:szok: idę szukać groszówek świecących:-D
 
Do góry