reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

reklama
takie torby jakwstawila anisen nie sa polecane dla dzieci,dzieci są w nich zle ułożone i zdarzaly sie nawet uduszenia w tym.
Pauch juz bardziej, ale mi sie zdaje że już nasze dzieci za duze na to, moja sie ledwo miescila miesiac temu i denerwowala w tym.
ale sprobuj może malutkiemu podpasuje akurat kieszonka, większego szkraba też można nosić w odwróconej pozycji i siedzącegona biodrze więc fajna sprawa. Powodzenia. na chusta.info na forum byly fajne do kupienia możesz zobaczyc.


do mnie dzisiaj przyszła chusta nowa.
Jest boska, sliczna takie kolorki jak lubie i w dociąganiu i noszeniu niesamowita różnica. ta chusta naprawde sama sie dociaga, a trzyma tak ze nie czuje wogole ciezaru malej. Jestem mega zadowolona.
Leca tez do mnie niebieskie koty z lnem z nati. bardzo jestem ciekawa jaka będzie.

A mikolaja poprosze o kortke dla kangórow bo pokochalam noszenie przeogromnie i z wozkiem juz zadko wychodze.


no Asia gratuluję nowego zakupu :-D koniecznie fotkę prosimy i napisz jaka to chusta.

Co do pouchów to chyba zalezy od rozmiaru - mój czeka, aż Alan urośnie bo pouch jest za duży :tak:
 
oj do kachaska to mi jeszcze daleko. ale plany mam pewne zakupowe tylko musze fundusze zgromadzić.
a kupilam zare mild z Ellevilla Zara Mild - E l l e v i l l - carry with pride
jestem nia zachwycona i zauroczona, jeszcze ani razu mi sie nie zdarzylo jej zle zawiazać a z nati sie zdarzalo ze mimo ze wszystkotak jak trzeba mala jakos krzywo byla zawiazana. Ale to chyba przez to ze zare jak dociagne to to dociagniecie nie puszcza tak szybko,eh ciezko to wytlumaczyc, ale zadowolona jestem bardzo z niej, aż mi się inne kolory zamarzyly :)

Klementyna
a pauch nie powinnien byc dobry na noworodka odrazu, a nie dopiero nawiększe dziecko? bo może tentwój jest generalnie za duży na ciebie. wtedy też nie powinno się nosić w takim, powinnien byc idealnie dopasowany. dzies na youtubie widzialam fajny film jak dobierac rozmiar paucha zeby nie byl zaduzy ani za maly. poszukam
 
Asia kochana, na mnie nie ma rzeczy za dużych.....za małe to tak ale za duże....uuuuu ciężko znaleźć :-D ja mam poucha z BebeComfort chyba /w Smyku kupiony/ i on taki dość głęboki jest...pewnie już by się Alan zmieścił ale nie próbowałam.
 
Witam Mamusie

Mam pytanko apropo chust przed zakupem. Mówicie głownie o chustach o dość konkretnych cenach 150-230zł ( wiem, widzę po komentarzach, że są poprostu dobre i sprawdzone), ale co powiecie na taką:
HALTEX_Na Prezent CHUSTA TKANA WIĄZANA INSTRUKCJA (1986464000) - Aukcje internetowe Allegro
lub
CHUSTA TKANA AZIMI bawełna 5m 6 kolorów + PORADNIK (1998879687) - Aukcje internetowe Allegro
lub
CHUSTA TKANA LEN nowe kolory ZOBACZ !!! (1983774296) - Aukcje internetowe Allegro

to będzie moja pierwsza chusta, dlatego nie chce zbyt dużo wydać teraz mając chrzciny w planach. Nie krzyczcie.:zawstydzona/y: Pozdrawiam
 
Ania ja wiem, że kasa bierze górę, ale poszukaj używanych, można do stówki coś znaleźć z nati, lenny lamb czy bebelulu (choć ta na początek może zniechęcić, bo jest cięższa w obsłudze, ale ogólnie jest ekstra)
almelle, azimi czy namib mają teraz skośnokrzyżowe i z nówką zmieścisz się w kwocie 130zł. nie znam ich, ale podejrzewam, że jak kupisz pościelówkę, tak czy inaczej wywalisz później kasę na skośnokrzyżową bądź żakard, bo one rzeczywiście inaczej dziecko obejmują, materiał inaczej pracuje. Albo się zniechęcisz, jak niektóre mamy (wiem po sobie, bo przy pierwszym dziecku miałam samoróbę)

tych chust z linków osobiście nie znam, musiałabyś szukać osób, które mają z nimi doświadczenie
haltex to pentelka
 
Ostatnia edycja:
dziękuje za odpowiedź.
Czyli ta azimi może być tylko lepiej by to nie była poprostu bawełna lecz skośno-krzyżowa, znalazłam z natibaby coś takiego na tablicy.pl:
NATIBABY - chusta tkana - AVOCADO Wrocław • Ogłoszenia Tablica.pl
nie wiem czy 3 miesiace to dużo czy mało dla chusty używanej
a na allegro jest nowa almelle:
http://allegro.pl/chusta-skosno-krzyzowa-promocja-swiateczna-0-zl-i2004017658.html
a bebelulu odpada bo to są tylko te hamaczki na jedno ramie a mój maluch nawet na rękach nie lubi być w takiej pozycji, woli pion.

a może, któraś z mam ma do sprzedania nie drogo chustę :p :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania
Kacha dobrze mówi, kup nati używasną do 100 zł kupisz cos fajnego, ta z linku nie wyglada zle tylko nie pisze jaka dlugosc, jak niejestes bardzo "duza" to za dluga chusta bedzie ci przeszkadzac na poczatku.

Ja zaczynalam od nati potem kupilam zare i widze ogrrooommnnaaa roznice w noszeniu dociaganiu itd, a nati byla super.
a i w chustach im wiecej noszona tym lepiej bo bardziej mieka.
 
Do góry