reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

dziękuje za odpowiedź.
Czyli ta azimi może być tylko lepiej by to nie była poprostu bawełna lecz skośno-krzyżowa, znalazłam z natibaby coś takiego na tablicy.pl:
NATIBABY - chusta tkana - AVOCADO Wrocław • Ogłoszenia Tablica.pl
nie wiem czy 3 miesiace to dużo czy mało dla chusty używanej
a na allegro jest nowa almelle:
CHUSTA SKOŚNO-KRZYŻOWA promocja świąteczna 0 zł (2004017658) - Aukcje internetowe Allegro
a bebelulu odpada bo to są tylko te hamaczki na jedno ramie a mój maluch nawet na rękach nie lubi być w takiej pozycji, woli pion.

a może, któraś z mam ma do sprzedania nie drogo chustę :p :)

a jaki masz budżet przeznaczony na chustę? bo lepiej kupić od razu coś lepszego - wyjdzie i tak taniej niż jakbyś potem chciała dokupić drugą - lepszą

Ta chusta z tablicy nie ma podanego chyba wymiaru a to chyba dość ważne. Ja wybrałabym Nati
 
reklama
Aniu, przejrzałam all na szybko, szykuj się, będę sypać linkami ;-) ceny w okolicach 100zł; tam gdzie nie zaznaczyłam, długość jest standardowa, czyli do wszystkich wiązań do rozmiaru 44 spokojnie
chusta NATI Łódź • Ogłoszenia Tablica.pl
Chusta tkana NatiBaby Lirio (1996833814) - Aukcje internetowe Allegro
Chusta HOPPEDIZ błękitna - jak NOWA 4,6m STOCKHOLM (1991168939) - Aukcje internetowe Allegro
Natibaby Nati chusta tkana paski Malta 4,6m (1998808051) - Aukcje internetowe Allegro
Chusta Nati (1998937921) - Aukcje internetowe Allegro
Chusta - Bebelulu - Rapalu - (1992516898) - Aukcje internetowe Allegro
Chusta tkana Nati idealny stan 4,6m fiolet (1993555815) - Aukcje internetowe Allegro
Używana / złamana chusta Natibaby TANIO !!! (1987942799) - Aukcje internetowe Allegro krótsza, więc na kieszonkę czy 2x do rozmiaru 36/38
chusta BEBELULU RAPALU - romiar M - zielona (2000593547) - Aukcje internetowe Allegro
CHUSTA BEBELULU *RAPALU* rozmiar M -beżowa- (2003709908) - Aukcje internetowe Allegro
Chusta tkana Natibaby (2005434725) - Aukcje internetowe Allegro
LENNY LAMB-CHUSTA TKANA ROZ. M (2002302957) - Aukcje internetowe Allegro
NOWA chusta RAPALU! Rozmiar L! Idealna na prezent! (2006455914) - Aukcje internetowe Allegro długa, więc od rozmiaru 44 (ja noszę w tej chwili 40/42 góra, 42/44 dół, ale jestem niska, w L-ce rapalu przy kieszonce mam ogony do kostek)
CHUSTA TKANA WIĄZANA Wałbrzych • Ogłoszenia Tablica.pl wymiar nie podany, ale podejrzewam, że standard

bebelulu rapalu są cięższe w opanowaniu, bo są sztywne (przynajmniej te nie używane), ale dla mnie są rewelacyjne (chyba pisałam ;))
 
Dziękuje bardzo za linki :)
Dzisiaj własnie przyszła do mnie skośno krzyżowa almelle - ostatecznie mój M wybrał, bo ja nie mogłam się zdecydować:shocked2:

Pierwsze wrażenia: kolorki ok (pasiak), na długość raczej dobra jak na mój niski wzrost (tzn nie zwisa mi dalej niż za pośladki - rozm S/M) w wiązaniu kieszonka i koala - znalazłam na youtube swietny filmik - dziewczyna dokładnie tłumaczy i pokazuje na żywym dziecku, a nie na lalce, więc nie miałam większych problemów z wiązaniem i dociąganiem, ale natychmiast pojawiło mi się pytanie czy materiał nie będzie krępował i ściskał nóżek maluszka, boje się że będą mu sinieć ze względu na ucisk materiału pod kolanami.
No i oczywiście chusta powędrowała odrazu do pralki (nie tylko ze względów higienicznych), gdyż jest strasznie sztywna i szorstka jak dla mnie, a raczej mojego malucha...
 
Dziękuje bardzo za linki :)
Dzisiaj własnie przyszła do mnie skośno krzyżowa almelle - ostatecznie mój M wybrał, bo ja nie mogłam się zdecydować:shocked2:

Pierwsze wrażenia: kolorki ok (pasiak), na długość raczej dobra jak na mój niski wzrost (tzn nie zwisa mi dalej niż za pośladki - rozm S/M) w wiązaniu kieszonka i koala - znalazłam na youtube swietny filmik - dziewczyna dokładnie tłumaczy i pokazuje na żywym dziecku, a nie na lalce, więc nie miałam większych problemów z wiązaniem i dociąganiem, ale natychmiast pojawiło mi się pytanie czy materiał nie będzie krępował i ściskał nóżek maluszka, boje się że będą mu sinieć ze względu na ucisk materiału pod kolanami.
No i oczywiście chusta powędrowała odrazu do pralki (nie tylko ze względów higienicznych), gdyż jest strasznie sztywna i szorstka jak dla mnie, a raczej mojego malucha...


Nati jest od razu mięciutka i przyjemna a po praniu jeszcze bardziej.
 
Do góry