reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
No właśnie jakoś te drewniane nie są za specjalnie ładne a i nie wiem czy funkcjonalne.....troszkę mam obawy. Nie jestem przekonana.
 
asiak- moja przyjaciółka miała drewniane dla synka i nie chciał w nim siedziec za to puzniej po rozłozeniu go na stolik i krzesełko osobno to siedział :happy: ..ja chciałam zawsze takie nie drewniane ,no zobaczymy jak paczka przyjdzie czekam już z niecierpliwością :tak::-D:-D:-D
 
Drewniane miałam dla Pauliny .U nas zaczęło się sprawdzać dopiero gdy zaczęła porządnie sama siedzieć i próbowała sama jeść czyli tak kolo roczku:)

P.S
Aaaa...zapomniałabym ,Liliana ma dzisiaj 6 miesięcy,byłyśmy na szczepieniu i badaniach kontrolnych.Mała ma 59 cm i wazy 7140 g
 
Ostatnia edycja:
My mamy drewniane krzesełko i Majka od kilku dni ładnie w nim siedzi, nie chyboce sie na boli, jest stabilne i wąskie co mi osobiście bardzo pasuje, idealne do małego mieszkania.
Mam jednak inne pytanie: Majka już ładnie siedzi, ale nie przekręca się z plecow na brzuszek. Czy wasza dziatwa też tak ma?
 
**malinka**-Liliana jeszcze sama nie siedzi ale tez nie przekręca się z plecków na brzuszek,byłam w poniedziałek u lekarza i tez mnie o to pytał.Kazał wykonywać mi z nią ćwiczenia i za miesiąc do kontroli.Ale sadze ze mała niebawem bez niczyjej pomocy zacznie to robić,bo z obracaniem się na boczki nie ma problemu tyle ze nie bardzo wie co zrobić z raczka zęby wylądować na brzuszku:tak:.Jeśli chodzi o przekręcanie się z brzuszka na plecki to nie ma z tym problemu:-)
 
malina...moja łucja sama nie siedzi...w sumie nawet jej nie sadzam, czekam az sama nauczy sie siadac :) narazie od tygodnia raczkuje :D turlanie..pelzanie ma juz perfekcyjnie opanowane, dzisiaj kilka razy zdarzylo sie ze wysunela mi szuflade na samym dole :/ wiec w weekend jade na zakupy zabezpieczeniowe....
 
Ostatnia edycja:
kasia- mój Oliwier zato odwrotnie- na brzuszek bez problemu się odwróci ale spowrotem nie. wrzeszczy żeby mu pomóc. raczkować jeszcze nie potrafi ale pomału próbuje się przesunąć do przodu. jak narazie to tylko się przesowa w bok.
 
reklama
A moja jeszcze nie siedzi sama ale się przekręca z plecków na brzuszek i odwrotnie. Mała figlarka muszę już mieć na nią oko:)
 
Do góry