reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
ccaroline85 Gratulacje:-)Mi tez jeszcze marzy sie dziewczynka:cool2:

No to ladnie te wasze dzieciaczki spia, u nas juz troche lepiej przestawilam malego tak , ze drzemke w dzien ma do 13 i teraz juz mi ladnie zasypia ok.19.30:-)
 
hej dziewczyny ja ogólnie nie pisałam z Wami, ale mam pytanie, czy przyzwyczajacie już swoje maluchy do nocnika? ja staram się małą "przerzucać" powoli na nocnik, ale idzie nam ciężko, macie już jakieś doświadczenia w tym kierunku?
 
Próbowałam dwa razy i chyba jaj się podoba ,bo był płacz.Poczekam jeszcze trochę i będę znowu próbować.
Paulina w ogóle nie chciała na nocnik tylko od razu WC :-)
 
U mnie tak jak u Aniam. Czytam mu książeczki jak siedzi na toalecie (my na podkładkę bo nie lubię myć nocnika), bardzo to lubi. Zwykle po 1 książeczce jest siku albo kupa :tak:
 
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.

można szykowac już fotki:-D
 
U mnie nocnikowanie to super zabawa. Nie wiem co tak bawi mojego syna, ale jak tylko sadzam go na nocnik o się śmieje w głos. Udało mu się zrobić dwa razy siku. Wstaje po 5 min:-)))

Ccaroline - szczerze gratuluję córeczki. My czekamy na trzeciego chłopca:-)

W temacie spania: Sasha śpi raz w dzień ok 2h, ale spać wieczorem idzie o 7.30 i to muszę go przetrzymać bo inaczej normalnie zasypia o 7.00 no i wstaje między 5.00 - 6.00. Teraz postanowiły mu wyjść wszystkie cztery trójki na raz oczywiście więc od dwóch nocy marudzenie i ręce w buzi. Nie chcę go codziennie faszerować lekami:(((
 
Ostatnia edycja:
anaklim dziękuję :) u Ciebie już końcóweczka :) ja muszę jeszcze troszkę poczekać, ale nie mogę się już doczekać marca :)

Czy wasze dzieciaki też się wszędzie wspinają? Czasem już nie daję rady, wchodzi mi na stół z fotela, albo na górę na fotel, skacze wszędzie, dzisiaj mi spadł, troszkę się zadrapał na szczęście nic się nie stało. Raz przyłapałam Dawida jak siedział na parapecie i oglądał bajki!! :szok: Całe szczęście, że wyszłam z pokoju tylko na chwilę, ze względu na wchodzenie na parapet musieliśmy przestawić łóżko. Jestem z synkiem cały czas, ale wystaczy chwila, a on coś zbroi, taki z niego łobuz!
 
reklama
Czy wasze dzieciaki też się wszędzie wspinają? Czasem już nie daję rady, wchodzi mi na stół z fotela, albo na górę na fotel, skacze wszędzie, dzisiaj mi spadł, troszkę się zadrapał na szczęście nic się nie stało. Raz przyłapałam Dawida jak siedział na parapecie i oglądał bajki!! :szok: Całe szczęście, że wyszłam z pokoju tylko na chwilę, ze względu na wchodzenie na parapet musieliśmy przestawić łóżko. Jestem z synkiem cały czas, ale wystaczy chwila, a on coś zbroi, taki z niego łobuz!

Niestety,u nas podobnie.Ostatnio Liliana przy nas weszła bez żadnego problemu na stół ten który mam przy rogowce.Usiadła "królowa"na środku i się cieszy a jak ja chciałam ściągnąć to mi głową kręciła ,nie,nie.Skacze po oparciach z rogówki,wdrapuje się na krzesła .Na chwile jej z oka spuścić nie można :no:.Nauczyła się tez cwaniara wyciągać szczeble z łóżeczka i czmych przy pierwszej lepszej okazji. A dodatkowo próbuje mnie terroryzować,gdy mowie jej ze czegoś nie wolno,robi obrażaną minę i zaczyna krzyczeć.
 
Do góry