reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Mam nadzieję, że w końcu i u nas się uda :) synek pokazuje, że chce usiąść na nocnik, ale niestety nie zrobił mi jeszcze do nocnika, schodzi z nocnika i sika na podłogę :dry: Ale nie poddajemy się :)
 
reklama
Hej!Co tam u Was i Waszych Dzieciaczków?Jak spędzacie tegoroczne wakacje?My byliśmy w tym roku nad jeziorem w Skorzęcinie-bardzo miłe miejsce-polecam.W dziale fotki umieściłam kilka zdjęć z naszego pobytu.Coś tu smutno-dawno nikt się nie odzywał-zachęcam do wpisów aby odświeżyć nasze wątki.Pozdrawiam.
 
Pustki na forum :) A nasze dzieciaczki już po 2 latka mają, ale ten czas zleciał :)

Jak wasze pociechy? Mój synek to istny łobuz, coraz więcej rozmawia, od 2 miesięcy załatwia się do ubikacji, także pełen sukces:)
 
My męczymy się z nauką siusiania na nocniczek-trafiłam akurat na okres buntu u Małej i problem polega na tym, że kiedy pytam czy chce siusiu-Ona na przekór odpowiada, że nie.Potem sika w majtki i nic sobie nie robi z tego, że ma mokro.Starsza córka w tym wieku już korzystała z nocniczka.Nie wiem już jak podejść do tematu,żeby Małą zachęcić.
 
Hej!
Co u Was, nikt tu nie zagląda a nasze dzieciaczki niedługo skończą 3 latka. My powoli przygotowujemy się do przedszkola. Patrycja ma zacząć od 1 -go sierpnia. Obecnie uczęszcza na zajęcia adaptacyjne. To dobre rozwiązanie aby dziecko nie przeżywało stresu spowodowanego nową sytuacją. Jeśli kóraś z MAMUŚ tu czasami zagląda to niech się odezwie i napisze - może wątek znowu ożyje :tak:. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
hej!
Moja Patrycja chodzi do przedszkola od wrzesnia zeszlego roku, ale tylko we wtorki i piatki na 3 godziny. Jest bardzo zadowolona, choc troche zajelo mi czasu wytlumaczenie jej, ze mama nie moze z nia zostac... Zdarzalo sie ze plakala gdy wychodzilam, ale widzialam po kryjomu,przez szybke ze po 2 minutkach juz przestawala i bawila sie bez placzu. Nie dlugo 3 latka, ale ten czas leci!!!!
 
Do góry