reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamusie z Krakowa.

CosmoEwka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2005
Postów
132
Oj mam nadzieje, ze znajda sie jakies Panie poza mna, ktore mieszkaja w Krakowie i przynajmniej teoretycznie spodziewaja sie dzis, ze beda rodzic we wrzesniu :). Jak cos to smialo napiszcie cos:).
 
reklama
Ja nie jestem z krakowa ale z Chrzanowa wiec dosc blisko jak do tej pory nalezalam do pazdziernikowych mam ale dowiedzialam sie wczoraj ze ww wtorek mam cesarke gdyz dzidzius sie nie obrocil i do tego wszystkiego pcha sie juz powoli na swiat dlatego zeby uniknac niespodzianek Pani doktor zalecila mi juz wtorkowy termin coraz bardziej sie boje ale z 2 strony ciesze sie ze wreszcie zobacze moje malenstwo po 2 stronie brzuszka.
 
Do góry