reklama

Wrześniowe mamy 2015

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2015' rozpoczęty przez Iwon, 29 Grudzień 2014.

1. Iwon

Iwon Lipcowe Mamy '05

Hop, hop, jest już jakaś mamusia po teście? :)

2. ikusia895

ikusia895 Zaangażowana w BB

Witam.Ja robiłam test wczoraj.2 kreski widoczne dobrze na 2 testach.Czyli to 4 tydzien bo na 27 miala byc @.Mam nadzieję że będzie dobrze bo staralismy sie juz jakiś czas :-D

3. reklama
  4. anulka88k

anulka88k Fanka BB :)

Hej dziewczyny ja mam nadzieje tu u was wylądować :)

5. ewqa

ewqa Zaciekawiona BB

Hej! Ja też mam nadzieje że uda mi się do was dołaczyć chociaż przy ostatnich staraniach okazało się że mam niedoczynność tarczycy!

6. milusia83

milusia83 Podwójna mamuśka:)

Witam Serdecznie,
    ja dwa dni przed wigilią śmigałam z teściorkiem:) i były dwie kreseczki......planowałam troszkę później, ale była to świąteczna niespodzianka.....

7. ŚwiątecznaKropeczka

ŚwiątecznaKropeczka Zaciekawiona BB

witajcie :) i my mamy fasolke :) Dzisiaj bylam na usg i juz cos tam widac :p test zrobilam wieczorem dzien przed wigilia i wyszly juz blade krechy :p A okres mialam miec 28 grudnia :) strasznie sie cieszymy bo to nasze pierwsze dziecko.

termin mammy na 5.09

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2014
  8. Patrycja2301

Patrycja2301 Moderator

Witajcie dziewczyny!

Już wrześniowe mamy? Ufff ale ten czas szybko mija! Ja jestem marcoweczka sercem, ale terminem końcówka lutego 2015.

Trzymam kciuki za Was i maleństwa!

9. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Serdecznie gratulacje dla wrześniowek :)

10. reklama
  11. minuta ciszy

minuta ciszy Aktywna w BB

Witam wrześniowe mamusie ;) @ miałam mieć 24 jednak nie przyszła zrobiłam test i nic nie pokazalo tylko jedna kreska. 26.12 powtorzyłam i dwie krechy ;) i termin na 2 września ;) Chodzicie do lekarza na nfz czy prywatnie. Czy moge isć do lekarza rodzinnego zeby wystawił skierowanie na wszyatkie badania grupe krwi rh, stezenie glukozy, b. W kierunku kiły, hiv, hcv, toksoplazmiza, rozyczki. Pytam bo w pierwszej ciązy robiłam wszystko za pieniadze (nie małe).? Na kiedy macie termin? I z jakiego wojewodztwa jestesćie wrześniówki

12. minuta ciszy

minuta ciszy Aktywna w BB

Na kiedy macie wizyte u gina?

Poleć forum