reklama

Wrześniowe mamy 2015

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2015' rozpoczęty przez Iwon, 29 Grudzień 2014.

1. Iwon

Iwon Lipcowe Mamy '05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hop, hop, jest już jakaś mamusia po teście? :)

2. ikusia895

ikusia895 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.Ja robiłam test wczoraj.2 kreski widoczne dobrze na 2 testach.Czyli to 4 tydzien bo na 27 miala byc @.Mam nadzieję że będzie dobrze bo staralismy sie juz jakiś czas :-D

3. reklama
  4. anulka88k

anulka88k Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny ja mam nadzieje tu u was wylądować :)

5. ewqa

ewqa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej! Ja też mam nadzieje że uda mi się do was dołaczyć chociaż przy ostatnich staraniach okazało się że mam niedoczynność tarczycy!

6. milusia83

milusia83 Podwójna mamuśka:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Serdecznie,
    ja dwa dni przed wigilią śmigałam z teściorkiem:) i były dwie kreseczki......planowałam troszkę później, ale była to świąteczna niespodzianka.....

7. ŚwiątecznaKropeczka

ŚwiątecznaKropeczka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie :) i my mamy fasolke :) Dzisiaj bylam na usg i juz cos tam widac :p test zrobilam wieczorem dzien przed wigilia i wyszly juz blade krechy :p A okres mialam miec 28 grudnia :) strasznie sie cieszymy bo to nasze pierwsze dziecko.

termin mammy na 5.09

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2014
  8. Patrycja2301

Patrycja2301 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie dziewczyny!

Już wrześniowe mamy? Ufff ale ten czas szybko mija! Ja jestem marcoweczka sercem, ale terminem końcówka lutego 2015.

Trzymam kciuki za Was i maleństwa!

9. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Serdecznie gratulacje dla wrześniowek :)

10. reklama
  11. minuta ciszy

minuta ciszy Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wrześniowe mamusie ;) @ miałam mieć 24 jednak nie przyszła zrobiłam test i nic nie pokazalo tylko jedna kreska. 26.12 powtorzyłam i dwie krechy ;) i termin na 2 września ;) Chodzicie do lekarza na nfz czy prywatnie. Czy moge isć do lekarza rodzinnego zeby wystawił skierowanie na wszyatkie badania grupe krwi rh, stezenie glukozy, b. W kierunku kiły, hiv, hcv, toksoplazmiza, rozyczki. Pytam bo w pierwszej ciązy robiłam wszystko za pieniadze (nie małe).? Na kiedy macie termin? I z jakiego wojewodztwa jestesćie wrześniówki

12. minuta ciszy

minuta ciszy Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na kiedy macie wizyte u gina?

Poleć forum