reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

No to i ja napiszę, mam 22lata mój M ma 27lat, będzię to nasze pierwsze dziecko nasz kochany synuś który nam się udał za pierwszym razem :)
Mój M chciał by mieć dwójkę dzieci ja bym chciała mieć trójke :-) drugie za jakies 3-4 lata a trzecie tak po 30 :-p

No pogoda dzisiaj nie ciekawa też z M mieliśmy iść na grilla do znajomych ale nie dość że zaraz pewnie będzie padać to się z nim pokłóciłam i nigdzie nie idziemy... ooo chwila mineła i pada !!
Dzisiaj totalnie nie mam humoru przez tego mojego .... !! pewnie spędzę cały dzień w łóżku w milczeniu, jak tak dalej pójdzie to tak samo jak LadyAgnes mój syn będzie miał nerwice albo bedzie płakał całymi dniami przez to że się tak w ciązy denerwuje :crazy:
 
reklama
Tren mój mąż jak składał mi nocną szafeczke malutka nocną szafeczke :p brał się do tego dwa dni i myślał jak to zrobić w końcu jak się przybrał to składał parę godzin już myślałam że wyrzuci ja przez okno :p teraz juz zamowilismy droższe ale gotowe meble ;-)

U mnie dzisiaj pomidoroweczka właśnie się biorę za gotowanie i karkówka w sosie ;-) przyjeżdżają do Nas goście więc mąż kosi trawę a ja gotuje ;-)
 
Ja należę do starszyzny we wrześniu 36 l mój M 35 l i nasza pierwsza ciaza po 10 latach starań i totalnej rezygnacji postanowiła zamieszkać w brzuszku i byc z nami Alicja :) byle szcześliwie do końca ... Bo czesto zaczynam świrować a dzis w nocy śniło mi sie ze juz rodziłam :/

Anula ja często mam takie sny... śni nam się to, czego się boimy. Ja jeszcze nasłuchałam się ostatnio o skurczach porodowych w 24 tygodniu ciazy i teraz każde stwardnienie brzucha to dla mnie ogromny stres :-/


Dziewczyny wy tez macie taka straszna skleroze? chcialam wam poodpisywac ale za chol,,, nie umie sobie przypomniec komu co mialam napisac.no tragedia jak babcia 100 letnia.
Pisze z tel i tez ciezko mi sie wraca na wczesnijsze strony bo zanim sie zaladuja to wiecznosc
Ale ogolnie zycze wszystkim powodzenia. Udanego weekendu majowego
Ja sie delektuje ostatnimi dniami u mamy.na sama mysl z w niedziele wracam do pustego mieszkania i zegnam sie z rodzicami i siostra to juzmi sie cisna lzy do oczu a w niedziele to bedzie jedna wielka rozpacz:-(

No i dolaczam do grona ktore maja 5.05 wizyte. Ja mam u swojej gin i bede chciala zeby spr mi szyjke, ostatnio miala 3 cm.zobaczymy jak sie ma.
Ja mam straszna skleroze, chyba macica uciska mi na mózg ;-)
Do tego zauważyłam, że gorzej u mnie z koncentracja uwagi i wogole z myśleniem... w pracy muszę się pilnować, bo kiedyś rozmawiałam z 3 osobami na raz i wszystko ogarnelam, a teraz nie umiem się skupić na 1 zadaniu.

5 mają to będzie wysyp dobrych wieści po wizytach :-)
 
Dziewczyny ja jestem ostoja spokoju przez całą ciążę tylko raz tak mocno się pokłóciłam z mężem. On jest bardziej nerwowy niz ja ale w czasie ciąży nosi mnie na rękach ;-) i jest mi bardzo wyrozumiały. A ja niczym zupełnie niczym się nie denerwuje oprócz zdrowiem malenstwa no ale to przecież Nasz największy Skarb ;-) i tak wszystko zawierzylismy temu na górze aby zdrowie.
 
Ale może z tej lepszej strony tak na pocieszenie bedziemy miały takie przyjemności jak truskaweczki czereśnie sałatke fasolke botwinke młoda marcheweczke itp. Wiec troche mniej kg przybedzie a nasze dzieciaczki zasmakują witaminowych pyszności ;D

właśnie tym się pocieszam:-) i tym, że na następny sezon owocowo-warzywny nasze wrześniusie będą miały po 9 mcy i też skorzystaja

Lady Agnes powodzenia jutro!

Kikifish ja będę trzymać kciuki, jeszcze młoda jesteś, spokojnie się o braciszka/siostrzyczke wystaracie

Bo czesto zaczynam świrować a dzis w nocy śniło mi sie ze juz rodziłam :/

ja bym tego nie wiązała z tym etapem ciąży, po prostu przyjdzie nam za pare miesięcy sie z tym zmierzyć, nawet tu ostatnio pisałyśmy o porodach i lękach i stad te sny...

Dziewczyny wy tez macie taka straszna skleroze?

oj tak, ciągle zapominam, wczoraj prawie zakupy w sklepie zostawiłam, zdarza mi sie zapomnieć synowi spakować strój na wf itp strasznie mi koncentracja siadła...
 
Anula- ty kochana po 10 latach to pewnie schizujesz bardziej niz ja, ja mam caly czas stracha ze ten piekny czar prysnie i koniec radosci
Najgosze ze ruchow nie czuje i zas stres 5,05 czy uslysze ze dzidzia zyje.

Ja mam to samo :( łożysko na przedniej ścianie i nie czuje ruchów. Nie mam żadnych krwawien itd ale stresuje się czy wszystko ok. Szczególnie ze prowadzę dalej te swoje fitnessy i zumbe, mam nadzieję że wszystko ok :( eh.. dziś zaczyna się 21tydzień, 11.05 wizyta u gin.
 
Ja też się stresuje jak dłuższy czas nie czuję ruchów, ale też rozumiem, że Hania musi czasem pospać [emoji6]

atagaa witaj :)

Ja mam 26 lat, ukochany 24 i to będzie nasze pierwsze dziecko - córeczka Haniusia, a co do starania to nie planowaliśmy na szczescie, wiec nie było nerwowego czekania i sprawdzania
 
Hej dziewczyny :-)

Czy i my możemy dołączyć?
Mam pytanie, czy wszystkie z Was już czują ruchy maleństwa?
 
Sysiq zapraszamy :-)

Z tymi ruchami to jest tak ze cześć czuje, ale część nie. Ja czułam juz dawno w sumie ale nie zdawałam sobie z tego sprawy, teraz już jestem pewna.
Ja chyba Cię kojarzę ze staraczek po straconej ciąży :-)
 
reklama
pauluss00 weź mi trochę pomidorówki podeslij, bo całą ciążę za mną chodzi, a na dziś kapuśniak :( a sama jestem beztalenciem kulinarnym [emoji6]

minuta ciszy ja się nie mogę doczekać tych pyszności zdrowych [emoji7]
 
Do góry