reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Wg OM 4t2d więc dopiero początek, 4 testy ze słabym drugim paskiem, od 3 dni brak okresu i osłabienie. Ciągłe zawrotu głowy i senność, innych objawów brak.
 
reklama
Te gorsze podobno mogą a nie musza sie pojawić... U mnie oprócz totalnego zamulenia, ból piersi, i ogromne pragnienie. Ból krzyża przeszedł choć tak lekko mnie cmi jak na @
 
Mnie też lekko ćmi na @, choć dziś jakby mniej. Pije bardzo dużo i tym samym ciągle biegam do łazienki. Objawy każdy może mieć inne, mnie zastanawiało, dlaczego nie bolą mnie piersi, gdzie na większości forach dziewczyny pisały w 99%, że piersi strasznie bolą. Nie narzekam, że nie bolą, ale zaczęłam się początkowo bardziej doszukiwać objawów nadchodzącego @ niż ciąży, która w moim przypadku to jak lot w kosmos...i stał się cud.
 
Dziewczyny, gratulacje. Wzruszające sà Wasze historie:) moi znajomi też starająsię juz 4 rok, naprawdę na cuda trzeba tylko trochę dłużej poczekać:)

Życzę spokojnego oczekiwania na Maleństwa:)
 
Witam dziewczyny :-)
Dzięki Wam wszystkim za wsparcie :*

Byłam u lekarza, niestety za wiele nie zobaczyłam - widoczny pęcherzyk ciążowy, bez widocznych jeszcze zarysów płodu.. Powiedziała mi, że to 4 tydzień i 3 dzień - jakoś tak :) Więc sam początek początku. Następną wizytę mam 7 lutego, do tego czasu mam szereg badań sobie zrobić, no i za te dwa tygodnie jak pójdę mam nadzieję nadal będzie wszystko oki :)

Jakoś mi lepiej na sercu jak ta ciąża się potwierdziła - Pani gin też powiedziała, że ma nadzieje, że wyjdzie z tego zdrowa ciąża :) Chciałabym, żeby tak było. (Już się nie mogę doczekać następnej wizyty:p)

Z tego wszystkiego zapomniałam wspomnieć o tych lekkich bólach pod brzuszkiem ;) Kazała mi kupić Femibion 1, poza tym wszystko było okej!! :-)

A co do mojego gamonia... Niedawno dostałam sms-a: "wylądowałem i już w busie siedzę gotowy do dalszej drogi, a Ty jak tam?" - wiedział, że dziś idę do lekarza... O nic więcej nie zapytał, ehh faceci...

Wczoraj jeszcze powiedział, że to moje decyzja, że jak chce sobie rodzić, to mam sobie rodzić.. Nie wiem, czy coś się zmieni z jego strony, chciałabym bardzo. Sam ma chrześniaka rocznego, zawsze miał normalny stosunek do dzieci, uśmiechał się, cieszył do małego... Ale chyba to prawda, że dzieci są fajne, ale cudze...

Chciałabym by się ogarnął przez ten weekend, pomyślał.. ale znając jego, to w dupie będzie miał te rozmyślania i będzie korzystał z tego, że jest w Londynie.. no i sam, a nie ze mną..

A u Was jak? :) u mnie w Łodzi śnieg spadł... ;)

Buziak Dziewczyny:*
 
reklama
Do góry