reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hejka! Ale mnie tutaj dawno nie było :) Ale czasu mało.
U nas ok, Jaś rośnie, jak na drożdżach. Pewnie powoli do 8 kg dobijamy, bo 6 tyg. temu było 7. Mamy 2 ząbki, 3 ciągle się wyrzyna, widac go, ale jeszcze nie wyszedł do końca. I z tego powodu chyba będziemy musieli powoli rozstać się z cycem. Tak mnie gryzie, że aż mi łzy lecą, dramat normalnie. Chciałam karmić jak najdłużej, bo starszego karmiłam 9 miesięcy, ale niestety, jak tak dalej pójdzie, to za kilka dni cyc pójdzie w odstawkę. Starszy fajnie zaakceptował brata, ale trzeba ich pilnować, bo już chce go nosić i dawać mu jeść ;) Może uda mi się wpadać tutaj częściej. Pozdrawiam! :)
 
reklama
To i ja coś napiszę od siebie :) tak w ogóle zapomniałam o forum :( my zaraz skończymy 9 msc, byliśmy na bilansie Ania dobija do 9 kg ale jest wysoka bardzo 75 centyl :) jesteśmy świeżo po szczepieniu na meningokoki, teraz dawki przypominające po roku. Wasze pociechy śpią w łóżeczkach szczebelkowych?? my zmieniamy na turystyczne mała gryzie i obija się o drewno;/ ale na przyszłą wiosnę kupimy takie dziecięce mini łóżeczko. Udało mi się wrócić do swojej wagi z przed ciąży jak pamiętacie (może) przytyłam w ciąży 20 kg i zostało mi 15 kg byłam bliska depresji z tego powodu ale pomogła mi w tym Ewa Chodakowska nie osobiście a szkoda ale schudłam te 15 kg od listopada do maja, teraz mam problem poważniejszy lekarz wykrył u mnie przepukline pępkową tzn podejrzewa że to mam ale w lipcu idę do chirurga który ma potwierdzić albo zaprzeczyć temu, bardzo się boje, pozdrawiam wszystkie mamusie i wasze maluszki kochane :)
 
Do góry