reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny
Ja dzisiaj wstałam z mega katarem, drapaniem w gardle i oczywiscie oczy czerwone jak królik chyba alergia mnie dopadła po prostu
Jolka dużo zdrówka dla Ciebie i małego, jak sobie dajesz radę bo Twój synuś jeszcze malutki jest ?
 
Samopoczucie dobre jak kolejny dzien mija. Brzuch mam non stop jak kamień mimo ogromu leków ale czuje dzidzie i wypoczywam nawet troche pracuje przed komp. Generalnie jak mezus wrócił z delegacji i teraz ma urlop to jakoś weselej.

Dziewczyny współczuje alergii ja jestem alergikiem pylkowica plus sierści i kurze od dziecka a teraz w ciazy zero objawów. Lato mi sie kojarzyło z katarem spuchniętym oczami. Całe szczęście ominęło mnie to - alergolog mówiła ze tak sie w ciazy zdarza ;))
 
Witam!Borykam się z alergią którą mam na pyłki traw!!!!!Z nosa cieknie swędzi oczy to tragedia swędzą strasznie:(!!!!!!!Nie ominęła mnie alergia w ciąży a tez mi mówiono że objawy łagodnieja niestety nie w moim przypadku:(mam do psikania do nosa Nasonex i krople do oczu opatanol ale używam sporadycznie.
 
Dziewczyny, czy już szukałyście przychodni rodzinnej gdzie zapiszecie dziecko??? W Warszawie mam na oku 3 przychodnie w pobliżu i jedną prywatną ale dużo dalej. Pani na szkole rodzenia mówiła żeby wyszukać kilka przychodni w razie nagłych sytuacji ponieważ na NFZ są duże kolejki ;/ Pytanie dla dziewczyn z Warszawy macie poleconego pediatrę który przyjmuje prywatnie???
 
Maggie- mały jest bardzo ruchliwy, ale mnie to bardzo mobilizuje. Mam przy nim dużo ruchu i nie mogę sobie pozwolić na leniwe dni. Teraz chorujemy razem, to przynajmniej zdrzemnęłam się dzisiaj z nim przez godzinę, on śpi nadal. A dzisiaj jest ze mną gorzej niż wczoraj, w nocy spałam może 2 godziny, bo tak miałam zapchany nos
 
Witam się i dołączam dzisiaj do narzekajacych... Wyszedł mi brzydki cukier ( na czczo 101, po godzinie 50g glukozy 189 :/ ) więc jutro powtórka z 75g :( pani dr powiedziała ze nie chce mnie straszyć ale obawia się że to jednak cukrzyca ciążowa :( pocieszam sie, że dieta cukrzycowa dobrze mi zrobi bo dzisiaj się ważyłam i stuknelo mi 11kg a gdzie do końca ciąży :( oczywiście znowu się przyplatala pani grzybicab więc dostałam globulki i zakaz baraszkowania na 10 dni ;( z dobrych wieści to reszta wyników ok, anemia minęła, tsh w normie, dzidziulek ok 800g no i po raz kolejny pani dr stwierdziła ze na jej oko to mamy dziewuszkę :)
 
Aali wyglada ze na końcówkę ciazy bedziesz musiała zmienić dietę ... Sporo tu juz nas słodkich dziewczyn wiec jakby co pytaj ;) nie jest tak źle
 
reklama
Aali gratuluję wizytki, dobrze że z maluszkiem wszystko ok. I jaka ładna waga:) Powodzenia z dietą.
Jolka6621 wracaj szybko do zdrówka.
Dziewczyny z alergiami to Wam nie zazdroszczę. Ale jeszcze trochę i będzie lepiej.
 
Do góry