reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hej.

Ewka gratulacje :)

za inne rodzące lub mające chęc rodzić kciuki trzymac. cale dziś przed wami :)

Moja Panienka dziś konczy 2 tygodnie. boziu... taka duza juz jest.

a co do karmienia. Mi Ogryzek pogryzł sutki, do tego... jednego mam bardziej miekkiego latwiej z niego ssac, drugi jest twardy. oba mi popekały. Miekki bo za miekki, twardy bo za twardy. nakladki sylikonowe mi uratowaly zycie, bo inaczej tak bolalo ze ja myslalam ze zesram sie z bolu. A mleka mam tyle ze moge smialo rozdawac, sprzedawac, czy na twarog przerabiac.

Dziś z Blanką jedziemy do szkoly chlopców. Mlodszy ma slubowanie i zazyczyl sobie zeby i Blanka na nim byla.Rozumiecie..pochwalić sie siostra musi przed klasą :D
 
reklama
Ja mam to samo skutki popękane położna kazała odciągnąć i butla i jest mega lepiej i lżej choć i tak to boli ale dziś kazała już przystawisć a ja wcale nie mam chęci ehh ból okropny pokarmu mało dół nad doły mały troszkę przybrał ale kupy jeszcze w domu Nie było i się martwię. A smoczka dajecie .?
 
Ivon tez mam dola z powodu karmienia..moj w.ogoke nie chce piersi..nakladki ssa ale wkurza sie ze za dlugo trzeba czekac zeby polecialo...odciagam daje z butli i tak.dokarmiam...meczace strasznir..


Tren.jakich uzywalas nakladek?

My wczoraj z mezem.doszlismy do trgo ze wszyscy rodzilismy sie w czwartek,ja,on,i nasz Jas:-)
 
Mi nakładki mało dają boli jak diabli,laktator to pieszczoty ehh ile wasze dzieci zjadają na raz? Ja nie mogę Ś ciągnąć więcej niż 30ml
 
katka811 trzymam kciuki za szybki rozwój sytuacji i żeby tak bardzo nie bolało:)

1985Natalia2 ja karmie tylko piersią i tak naprawde nie wiem ile Michałek zjada. Ale upomina się o jedzenie mniej więcej co 2-3 godziny. Jak byliśmy w szpitalu to w 9 dobie życia zjadał 60-70 ml, ale On się duży urodził bo ponad 4 kg. Tydzień po wyjściu ze szpitala jak go ważyliśmy to przybyło mu 220 gram i dziś też jedziemy go zważyć. Jak ładnie przybiera to Go zostawiam na samej piersi. Ale wydaje mi się, że jest najedzony bo wg mnie rośnie w oczach i nie płacze ciągle. A chce Go ponownie zważyć bo dość często ulewa i to dużo i chce być pewna, że dobrze przybiera na wadze.
 
Ostatnia edycja:
Natalia, laktator nie daje pelnego obrazu tego, ile jest w piersi. Jesli malenstwo sie najada i przybiera na wadze to nie ma sie co martwic :) smaruj sutki. Mi pomaga Lansinoh, do tego nie trzeba zmywac przed karmieniem. Mam podziamdziana jedna brodawke, kilka pierwszych sysniec to masakra, az mi oczy wylaza....

Ivon, probujcie, moze mala w koncu zalapie :)

Katka, trzymam kciuki :)

My dzis do domku. W koncu. Bilirubina ladnie spada, maly mnie zolty. Zrobil sie bardziej aktywny i pieknie sie usmiecha :)
 
Dziewczyny malo tu zagladam ale gratuluje wrzesniowym mamusiom chyba żadna nie bedzie pazdziernikowa mamą? Ewka napisz jak Cię wzięło no i jak daliście na imię.
 
Katka niech sie kreci:-)

1985 natalia moj zjada roznie i w roznyvh odstepach czasu... od 30 do 60ml. Zdarza.sir zr odciagnr swoja 60 i mu daje a jak nie to mm
 
reklama
Katka trzymam kciuki.
Natalia ja moja przystawiam do piersi i jak skończy jeść to podaje jej moje mleko w butelce. Mam cel do osiągnięcia- Mała musi przytyć w ciagu tygodnia. Po karmieniu odciągać mleko laktatorem - tak ok 50-70 ml.
Jutro przychodzi do mnie Polozna- zobaczymy co powie o moim przystawianiu. Muszę zadzwonić tez do poradni laktacyjnej bo chce żeby sprawdzili małej wędzidełko- muszę znaleźć przyczynę jej płytkiego chwytania piersi.
 
Do góry