reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Naczytałam się że bakterie albo wirusy bardzo szkodzą dziecku na wczesnym etapie ciąży i jestem załamana płakać mi sie chce, wręcz wściekła jestem ! dlaczego ja dlaczego musiałam być chora !!!!! ja nie chce stracić znowu tej ciąży !! płakać mi sie chce strasznie

Nie panikuj! To prawda, że wczesne ciąże to delikatne twory, ale nie aż tak, jednak większość kobiet na takim etapie może nawet nie wiedzieć o ciąży i nic się nie dzieje!
Dacie sobie radę i Ty i Maleństwo [emoji1307][emoji1307][emoji1320][emoji1320][emoji1320]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
Zobaczcie jak ja wyglądam masakra
1484129138-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale masz juz fajny brzuszek[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZOOska a to ciążowy
A zrobiłam betę a wynik dopiero jutro po 14, nie dość że kosztowała 40 zł, drogo prawda jak na betę, to długo się czeka i elektronicznie zapomnij
 
a na jakie studia dziewczyny sie wybieracie?
Ja jestem po studiach pedagogicznych ale pracy w swoim zawodzie brak. Na szczescie pracuje w innym miejscu i mam umowe na stale. Leosze to niz nic. Trzymam sie tam ile sie da. A pozniej to zobacze jak bedzie z praca.... Pewnie cos poszukam w swoim zawodzie. Ale na studia bym sie juz nie wybrala. Strasznie mnie to duzo czasy, nerwow i przede wszystkim kasy kosztowalo. Ale na szczescie magister jest i z tego jestem dumna[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zooska - Mega brzusio, jak na taką ciążę. :) Ale jaki piękny. :) Nie mogę się doczekać, mój dalej zatłuszczony. :p

Dziewczyny tak produkujecie ze nie nadążam, a czytam od początku, bo nie znam nie raz wątków. :p

Przy dwójce, w tym jednym nie własnym, ciężko o czas. :)

Jest tutaj któraś z Podhala <Nowy Targ lub Zakopane> albo Kraków? :D
 
reklama
Ja jestem po studiach pedagogicznych ale pracy w swoim zawodzie brak. Na szczescie pracuje w innym miejscu i mam umowe na stale. Leosze to niz nic. Trzymam sie tam ile sie da. A pozniej to zobacze jak bedzie z praca.... Pewnie cos poszukam w swoim zawodzie. Ale na studia bym sie juz nie wybrala. Strasznie mnie to duzo czasy, nerwow i przede wszystkim kasy kosztowalo. Ale na szczescie magister jest i z tego jestem dumna[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez jestem po pedagogice specjalnej i resocjalizacyjnej i uwazam, ze to bylo najgorsze co moglo mnie spotkac.. Pracy tez nie mam zwiazanej ze studiami bo naprawdę ciezko o to u nas....
 
Do góry