reklama

Wrześniowe mamy 2017

Temat na forum 'Wrześniowe mamy 2017' rozpoczęty przez NeSSi, 25 Grudzień 2016.

?

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

Poll closed 5 Luty 2017.
  1. Tak

głosów: 22
    50,0%
  2. Nie

głosów: 15
    34,1%
  3. Nie mam zdania.

głosów: 7
    15,9%
  1. Anonimowa19

Anonimowa19 Fanka BB :)

Dziewczyny a u mnie istne szalenstwo Moja mama powiedziała dziś cioci, bo to jedna z blizszych nam osob, a juz o mnie plotki chodza po miescie i wiemy, ze byloby jej przykro jakby sie od obych dowiedziała - i ciocia doslownie oszalała ze szczęscia I jeszcze napisala, ze moja prababcia juz zaklada nową "skarbonkę" na dzidziusia

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png

2. CzarnaMadzia

CzarnaMadzia Moderatorka

To rzeczywiście najlepszy srelmin:)
    Zobaczysz :*
    Ja prawie kozetke rozwalilam, tak się ucieszylam:D
    Dobrze ze mam wyrozumialego lekarza:)

Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2017
  3. reklama
  4. cheebay

cheebay Fanka BB :)

Mi sie wlecze
    Jutro mam usg w szpitalu wiec wszystko bede wiedziec, a wizyte u lekarki we wtorek 17go.
    Trzymajcie kciuki, jutro 8 rano ( u was 16sta)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

5. ZOOska

ZOOska Fanka BB :)

Millo czemu cc?

nessi dzięki za pocieszenie

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

6. jagus_87

jagus_87 Fanka BB :)

Kurczę, poranne mdłości są przereklamowane - ja mam popołudniowo-wieczorne... Bleee I tym optymistycznym akcentem na dziś się żegnam, dobranoc:)

7. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Ja mam 38.3 :/// ja to.sie dopiero martwię. Już się nawet popłakałam ; ((( czemu mnie to spotyka zawsze pod górkę.

8. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Milli apropos cesarski robi idealne. Ja mam do niego ogromny szacunek po tym jak się przeciwstawił dyrekcji szpitala i uratował życie matki i dziecka. Przez to stracił posadę j ordynatora w Chorzowie.

9. Millo

Millo Fanka BB :)

Zooska bo jestem bardzo wąska w biodrach..

Jagus ja tez w 1 mialam wieczorami brr

Nimitii ponoc jak jest po 38 to trzeba juz zbijac zwlaszcza na poczatku ciazy.Ja przy jelitowce mialam wlasnie 38,3 najwiecej i zbijalam..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. ZOOska

ZOOska Fanka BB :)

Millo twoja pierwsza ciąża? ja miałam dwie cc

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

12. anik90

anik90 Fanka BB :)

No jestem.. Ehh boje sie troszke ale tak tylko czasem jak o tym wszystkim mysle. Poki co ciesze sie kazdym kolejnym dniem bez plamien:) u Ciebie jak? Mi troche slabo sie robi, ale na wymioty mi nie idzie:) w pracy juz powiedzialam. Musialam bo pracuje w przedszkolu, mielismy przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wiadono potem trzeba bylo posprzatac po poczestunku a ja nie chcialam nosic. Ogolnie ok i pracuje do przyszlego tyg:) panuje ospa u mnie w pracy i te chorobska to najwieksza zmora.. Mi zaczal sie 6 tyg.. A Tobie? Bo ja juz zakrecona i nie pamietam ale chyba podobnie co?

Poleć forum