reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kurczę, poranne mdłości są przereklamowane - ja mam popołudniowo-wieczorne... Bleee[emoji32] I tym optymistycznym akcentem na dziś się żegnam, dobranoc:)
 
Milli apropos cesarski robi idealne. Ja mam do niego ogromny szacunek po tym jak się przeciwstawił dyrekcji szpitala i uratował życie matki i dziecka. Przez to stracił posadę j ordynatora w Chorzowie.
 
Zooska bo jestem bardzo wąska w biodrach..

Jagus ja tez w 1 mialam wieczorami brr

Nimitii ponoc jak jest po 38 to trzeba juz zbijac zwlaszcza na poczatku ciazy.Ja przy jelitowce mialam wlasnie 38,3 najwiecej i zbijalam..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
anik90 nareszcie jesteś :)

Milli co u ciebie?

Jest 1:40 a mnie boli głowa i nie mogę spać. Co za masakra.

Nessi marcia331 też mam takie podejście do drugiego dziecka. Wprawdzie ja mam tylko jedno ale wiem że to nie będzie problem gdy pojawi się drugie. Ta miłość w magiczny sposób się podwaja :)

Leeleeth zdrowia dla męża widzisz ja mam kule gdybyś tak daleko nie mieszkała pożyczyłabym wam ja a tak ani książki ani kul ;)

Ja się troszkę lepiej czuje niż jak się kładłam spać ale i tak nadal jest źle. Jedna pani ginekolog z instagrama poleciła mi tabletki na wzmocnienie dla kobiet w ciąży wiec jutro je kupie. Tzn dzisiaj.

Leeleeth powodzenia dzisiaj na wizycie :)
No jestem.. Ehh boje sie troszke ale tak tylko czasem jak o tym wszystkim mysle. Poki co ciesze sie kazdym kolejnym dniem bez plamien:) u Ciebie jak? Mi troche slabo sie robi, ale na wymioty mi nie idzie:) w pracy juz powiedzialam. Musialam bo pracuje w przedszkolu, mielismy przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wiadono potem trzeba bylo posprzatac po poczestunku a ja nie chcialam nosic. Ogolnie ok i pracuje do przyszlego tyg:) panuje ospa u mnie w pracy i te chorobska to najwieksza zmora.. Mi zaczal sie 6 tyg.. A Tobie? Bo ja juz zakrecona i nie pamietam ale chyba podobnie co?
 
Zooska bo jestem bardzo wąska w biodrach..

Jagus ja tez w 1 mialam wieczorami brr

Nimitii ponoc jak jest po 38 to trzeba juz zbijac zwlaszcza na poczatku ciazy.Ja przy jelitowce mialam wlasnie 38,3 najwiecej i zbijalam..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Zgłosze sie jutro na izbę przyjęć chyba bo tam najszybciej będę z ginekologiem miała do czynienia
 
reklama
Do góry